Sławomir Świerzyński z Bayer Full modli się trzy razy dziennie?

Sławomir Świerzyński z zespołu Bayer Full w jednym z najnowszych wywiadów postanowił opowiedzieć, jak dba o swoje zdrowie duchowe. Nie uwierzycie, w jakiej intencji kieruje swoje modlitwy.

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Sławomir Świerzyński z Bayer Full modli się trzy razy dziennie?
Foto: YouTubeSławomir Świerzyński (61 l.) jest autorem hitu "Wszyscy Polacy", a także liderem i wokalistą zespołu Bayer Full. Gwiazdor na swoim koncie ma również inne utwory, jednak tylko jeden stał się ogólnopolskim hitem.

W ostatnim wywiadzie dla "Super Expressu" Świerzyński postanowił opowiedzieć nieco o swojej relacji z Bogiem. Okazuje się, że 61-latek jest bardzo bogobojny.

Sławomir Świerzyński o relacji z Bogiem: "Modlę się trzy razy dziennie"

Świerzyński w szczerej rozmowie opowiedział, o tym, jaki ma stosunek do modlitwy i Boga. Nikt by się raczej nie spodziewał, że wokalista modli się aż trzy razy dziennie. Według niego modlitwa jest bardzo ważna. W szczególności kierowana do Matki Bożej - Sławomir uważa, że za jej pośrednictwem można wyprosić wszystko. Czasem zdarza się, że artysta zwraca się do innych patronów.

Wokalista zdradził również, jakie są jego intencje. Według niego najważniejszy jest teraz pokój Białorusi oraz Ukrainy.

Według 61-latka modlić się można wszędzie. Sławomir robi to nie tylko w kościele. Według niego można modlić się w domu oraz w samochodzie. Dodatkowo podkreśla, że miejsce nie jest ważne. Liczą się za to czyste intencje.

Jak się okazuje Świerzyński bardzo martwi się sytuacją, która dzieje się w Ukrainie. Sławek wraz ze swoim zespołem "Bayer Full" nagrał niedawno piosenkę, która ma pokrzepić serca walczących ukraińskich żołnierzy oraz obywateli Ukrainy. Artysta zapowiedział premierę utworu na okres świąteczny.

Świerzyński: czy faktycznie taki święty?

Sławomir Świerzyński chciałby uchodzić za świętego. Niestety artysta może pochwalić się wieloma przewinieniami. Według ustaleń "Gazety Wyborczej" wokalista ma na swoim koncie wyrok sądowy w sprawie łamania praw autorskich i czerpania korzyści majątkowej z cudzej własności.

Źródło: Pomponik.pl


Źródło: NewsDiscoPolo.info