Sławomir Świerzyński nie chce pieniędzy od Tadeusza Rydzyka. Dla Radia Maryja wystąpi za darmo

4 września w Toruniu odbędzie się wydarzenie "Dziękczynienie w Rodzinie" organizowane przez Radio Maryja. Gwiazda wieczoru - Sławomir Świerzyński z zespołem Bayer Full oświadczył, że nie weźmie pieniędzy za wspomniany występ. Poprosił jednak o zapłatę w modlitwie za dzieci.

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
Sławomir Świerzyński nie chce pieniędzy od Tadeusza Rydzyka. Dla Radia Maryja wystąpi za darmo
Foto: YouTube"Dziękczynienie w Rodzinie" to festyn organizowany przez Radio Maryja. Będzie to już 13. edycja wydarzenia. Festyn zaplanowany jest na 4 września.

Wydarzenie rozpocznie się od Mszy Świętej. Następnie na uczestników będzie czekało wiele atrakcji, m.in. stoiska gastronomiczne ze zdrową i ekologiczną żywnością. "Nie zbraknie także tradycyjnych potraw z grilla i smakołyków z polowej kuchni" - można także przeczytać w zaproszeniu.

O godz. 14 rozpoczną się koncerty. Na scenie nad wodą w amfiteatrze wystąpią: romski muzyk Bogdan Trojanek i Zespół Terne Roma oraz Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego.

Gwiazdą wieczoru będzie Sławomir Świerzyński z zespołem Bayer Full, znanym przede wszystkim z przeboju "Majteczki w kropeczki".

Świerzyński w rozmowie z Onetem przyznał, że wbrew temu, o czym donoszą media, nie zaśpiewa "Majteczek w kropeczki", a pieśni religijne, których w repertuarze zespołu znajduje się sporo. Pojawią się też piosenki patriotyczne oraz biesiadne, ale jak twierdzi gwiazdor disco polo, nie będą one frywolne.

Ponadto wokalista zapewnił, że za koncert dla Radia Maryja muzycy nie wezmą żadnych pieniędzy. Proszą jednak się jednak zapłaty w modlitwie.

"Pewnego dnia wysłaliśmy do Radia Maryja piosenkę 'Maria - chcemy Cię kochać'. Napisałem również, że chętnie wzięlibyśmy udział w tym koncercie, ale pod jednym warunkiem: że zostanie odmówiona modlitwa za polskie dzieci - zarówno narodzone, jak i nienarodzone. To będzie nasza zapłata" - stwierdził.


Źródło: NewsDiscoPolo.info