Shazza poważnie chora! Ujawniła to w programie

W programie „Pytanie na śniadanie” gwiazda disco polo Shazza ujawniła, że choruje na nowotwór. Wokalistka zdradziła też, ze jest w trakcie terapii. „Wynik początkowo zwalił mnie z nóg” – przyznała.

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Shazza poważnie chora! Ujawniła to w programie
Foto: Zrzut z programu TVPShazza, a właściwie Marlena Magdalena Pańkowska urodziła się 29 maja 1967 roku w Pruszkowie. Karierę muzyczną zaczynała od współpracy z grupą Toy Boys, a solową karierę rozpoczęła w 1992 roku.

Ta przyniosła jej ogromny sukces.  Przełomowym momentem dla Shazzy była płyta "Baiao Bongo", na której znalazła się nowa wersja utworu Natalii Zylskiej. Album stał się prawdziwym hitem, który wkrótce sprawił, że piosenkarkę zaczęto nazywać królową disco polo.

Płyty "Egipska noc" oraz "Noc róży" umocniły pozycję Shazzy na polskim rynku. Wydawnictwa sprzedały się w gigantycznym nakładzie - "Egipska noc" pokryła się podwójną platyną, a "Noc róży" platyną. Łącznie wokalistka wydała osiem albumów i sprzedała ponad dwa miliony egzemplarzy.

Ogromna sława Shazzy sprawiła, że wokalistka dwukrotnie pojawiła się na Festiwalu w Opolu. W 1999 roku wykonała wraz z Pawłem Kukizem piosenkę "Zośka", a w 2001 roku na koncercie Premier zaśpiewała utwór "Może to samba" (zajęła z nim drugie miejsce).

Shazza ujawnia, że jest poważnie chora

Wokalistka obecnie przygotowuje się do obchodów 30-lecia działalności muzycznej. Z tej okazji przygotowała koncerty oraz teledysk. Jednak to nie kariera jest obecnie priorytetem wokalistki. W "Pytaniu na śniadanie" w TVP ujawniła, że od kilku lat choruje na raka i jest w trakcie leczenia.

Nowotwór u wokalistki wykryto w trakcie rutynowych badań.

"Można powiedzieć, że ja nie miałam żadnych objawów. Robiłam kontrolne badania. Jadąc na jeden z koncertów, wykonałam rezonans magnetyczny i się okazało, że jestem chora. Wynik na początku powalił mnie z nóg, ale jestem silną osobą, więc się zebrałam i wzięłam za siebie. Jestem silna i wierzę, że wszystko będzie dobrze" - mówiła.

Wokalistka przyznała, że diagnoza przewartościowała jej życie. Najważniejsza stała się rodzina oraz bliscy. Gwiazda disco polo nie zamierza się poddawać i walczy o powrót do zdrowia.

"To nie jest tak, że się kładę, nic nie robię. Mam nadzieję, że terapia pomoże. Jestem pod wspaniałą opieką. Przede mną nowe wyzwania. Nagraliśmy nowy utwór, będzie do niego teledysk. W planach kolejne piosenki i trasa z okazji 30-lecia" - wyznała.Źródło: NewsDiscoPolo.info