O zmianie miejsca Festiwalu jest bardzo głośno w mediach. Zakładam więc, że fani muzyki disco i disco polo zabukowali już noclegi w Olsztynie, mówi Robert Klatt, Dyrektor Artystyczny i Organizator OFMT.

Miasto jest bardzo przyjazne i daje znakomite możliwości organizacyjne, co jest dla nas szczególnie ważne pod kątem rozwojowym i logistycznym przy realizacji tak dużej imprezy, dodaje organizator.

Informacja o zmianie miejsca Festiwalu może być dla niektórych zaskakująca. Warto jednak podkreślić, że są pewne elementy, które pozostają niezmiennie. Mamy tu na myśli długą listę topowych polskich gwiazd muzyki disco i disco polo. W tym roku, na olsztyńskiej scenie wystąpią, m.in.: Akcent, Bayer Full, Boys, B-QLL, Classic, Claudi, D-Bomb, Diadem, Effect, Etna, Exaited, Extazy, Jorrgus, Masters, Maxx Dance, Mejk, Milano, Power Play, MiłyPan, M-Power, Naspawani, News, Power Play, Top Girls i wielu innych. Jak się okazuje Festiwal jest “ogólnopolski” tylko z nazwy, bo wydarzenie swoimi występami uświetnią również zagraniczni artyści, których przeboje znamy z radia i z każdej dobrej imprezy. Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że na deskach festiwalowej sceny pojawią się największe gwiazdy muzyki pop i euro disco: Samantha Fox, i Morandi.
Przełomowa edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej!
Przełomowa edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej!

Podczas wydarzenia na pewno wybrzmią ponadczasowe hity w stylu: “Touch Me (I Want Your Body)”, Nothing’s gonna stop me now”, “Save me”, “Angels” i “Kalinka”.

- Reklama -

Jak widać XXIV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej oferuje bogaty program artystyczny i świetną zabawę na najwyższym poziomie. Zapowiada się najbardziej roztańczona i porywająca impreza tego lata! To trzeba zobaczyć, to trzeba przeżyć! Przybywajcie do Olsztyna!
loading...

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj