Przebój Zenka Martyniuka w wersji pielgrzymkowej. "Przekorny los" hitem sieci

Ponad 60 tys. odsłon ma już pielgrzymkowa wersja przeboju "Przekorny los" discopolowej grupy Akcent, na czele której stoi Zenek Martyniuk.

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Przebój Zenka Martyniuka w wersji pielgrzymkowej. "Przekorny los" hitem sieci
Piesza Pielgrzymka Łomżyńska w przeboju Zenka MartyniukaWakacje to nie tylko chwile wytchnienia, ale też okres pielgrzymek; wierni podążają w stronę Jasnej Góry, a czas potrzebny do pokonania dystansu wypełniają zarówno chwilami refleksji, jak i śpiewem.

Obok pieśni religijnych coraz częściej wśród pielgrzymów słyszeć można różne przeróbki utworów znanych z rozgłośni radiowych. W 2018 roku uczestnicy szli w rytm oryginalnej, pielgrzymkowej wersji hitu: "Miłość w Zakopanem", a dwa lata temu: do "Despacito".

W tym roku sieć obiegły już nowe wersje "Za krokiem krok" Cleo i "Mama ostrzegała" discopolowego zespołu Daj To Głośniej.

Za tą drugą stoi 35. Piesza Pielgrzymka Łomżyńska. To właśnie uczestnicy tej pielgrzymki sięgnęli po kolejny przebój disco polo - mowa o utworze "Przekorny los" grupy Akcent.

"Z tubą wędruj bracie poprzez świat, tam, gdzie cuda się zdarzają i marzenia się spełniają, do Maryi najpiękniejszej z dam" - śpiewają pielgrzymi przerobiony hit Zenka Martyniuka.Źródło: NewsDiscoPolo.info