Piękni i Młodzi: Prawnik Dawida Narożnego wydał oświadczenie

Prawnik Dawida Narożnego wydał oświadczenie, w którym zaprzecza, że jego klient został wyrzucony z zespołu Piękni i Młodzi.

0
Prawnik Dawida Narożnego wydał oświadczenie
Prawnik Dawida Narożnego wydał oświadczenie / Foto: Instagram, Facebook

Jeszcze w środę (7 stycznia) Dawid Narożny zapewniał, że rodzinne problemy (rozwód z wokalistką Magdą Narożną) nie będą mieć wpływu na przyszłość grupy. Dwa dni później jego była żona ogłosiła, że właśnie wyrzuciła go z formacji. Teraz głos w sprawie zabrał prawnik Narożnego, dementując doniesienia.

“Na gruncie obowiązującej umowy pomiędzy impresariatem koncertowym, a zespołem Piękni i Młodzi, żaden z jej punktów nie przewiduje wykluczenia żadnego z członków. Zgodnie ze stanem faktycznym i prawnym Dawid ciągle jest członkiem zespołu Piękni i Młodzi” – uspokoił fanów pełnomocnik muzyka Oskar Kamiński. Dodał również, że do tej pory wokalista nie dostał oświadczenia na piśmie.

Narożny poinformował także, że ma zamiar wystąpić na zaplanowanych na styczeń koncertach zespołu.

- Reklama -

“Będziemy się starać zobowiązać panią Narożną do cofnięcia oświadczenia, które wydała, ponieważ jest ono kłamliwe i w oczywisty sposób godzi w naruszenie dobrego imienia i wizerunku mojego klienta” – mówi “Super Expressowi” Oskar Kamiński. Gdyby Magdalena Narożna nie zaprzestała publikowania tego typu treści, sprawa ma trafić do sądu.

“Dla Dawida nadrzędnym z celem są fani i dobro całego zespołu, dlatego skupia się na działalności artystycznej” – zapewnia prawnik.

Przypomnijmy, że po sylwestrze pojawiło się w sieci nagranie rejestrujące awanturę, do której doszło w jednym z zakopiańskich hoteli pomiędzy Dawidem i Magdą Narożnymi oraz ich nowymi partnerami. Na nagraniu widać Magdę, która w hotelowym barze spędza czas razem ze znajomymi i swoim partnerem. Gdy Dawid zobaczył eksżonę bawiącą się w najlepsze, zdenerwował się, nie wiedząc, kto opiekuje się ich 9-letnią córeczką.

Na filmiku widać, jak Magda Narożna krzyczy: “Dziecko jest pod moją opieką, gdy było pod twoją, to ja się nie interesowałam, więc wyp*******j stąd”. Później nowy partner Magdy, Krzysiek, zaczął grozić Dawidowi. Z kolei Magda zaczęła atakować partnerkę Dawida, Joannę. Kobieta w obronie miała psiknąć Magdzie gazem w twarz. Dawid całe zdarzenie nagrał telefonem. Gdy Krzysiek chciał wyrwać mu telefon z ręki, Joanna również potraktowała go gazem. Wtedy została uderzona przez Krzysztofa. Trafiła na SOR.

Nagranie bójki Pięknych i Młodych. Dotarliśmy do WIDEO

🛑[TYLKO U NAS]🛑Wstrząsające nagranie z bójki Pieknych i Młodych! Wyzwyska, rękoczyny i gaz pieprzowy… 😱

Opublikowany przez FAKT24.pl Czwartek, 9 stycznia 2020
loading...

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj