Parodia Disco Polo - Letni - Może Się Wyklepie

Przedstawiamy Wam najnowszą produkcję Letni - Może Się Wyklepie i czekamy na Wasze komentarze.

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!Tekst piosenki - Letni - Może Się Wyklepie

Wczoraj z młodym my zrobili dwie butelki a dziś trza zawieść świniaka wprost do rzeźni - ceny w skupach lecą w dół no łeb na szyje nie interes za pól darmo oddać świnie. - Może ty mi młody kurde dasz odpowiedź, dlaczego OC zrobiło się tak drogie? - Stefan, teraz to już nie będzie lepiej. - A może się wyklepie!

Ref:
A może się wyklepie mój szwagier warsztat ma! A może się wyklepie, się na robocie zna. A może się wyklepie, szpachla będzie szybko schła. A może się wyklepie! Zrobimy co się da!

Panie nie dzwoń na policje nie ma sensu. szwagier zrobi to na igłę fach ma w ręku. Przegląd skończył się i zapomniałem podbić. - Przecież skodą jeździł tylko po wsi. Pogadajmy, młody skoczy po samogon, pierwsza klasa choć nie powiem gdzie go robią - Stefan ile wziąć? Liter? Dwa? - pięć, na pewno się wyklepie!

Ref:
A może się wyklepie mój szwagier warsztat ma! A może się wyklepie, się na robocie zna. A może się wyklepie, szpachla będzie szybko schła. A może się wyklepie! Zrobimy co się da! x3


Źródło: NewsDiscoPolo.info