Nie ustają złośliwe komentarze pod adresem wokalistów Pięknych i Młodych

Pomiędzy Magdaleną Narożną i jej byłym mężem, Dawidem, wciąż trwa konflikt. Okazją do kolejnej kłótni stało się święto ich córki, Gabrysi. Nie ustają złośliwe komentarze.

Nie ustają złośliwe komentarze pod adresem wokalistów Pięknych i Młodych
Magda Narożna wciąż dostaje złośliwe komentarze /AKPAPrzypomnijmy, że pochodząca z Łomży formacja Piękni i Młodzi w szybkim tempie zdobyła status gwiazdy disco polo.

Trio tworzyli Magdalena i Dawid Narożny oraz Daniel Wilczewski. Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają 9-letnią córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów.

2 stycznia (dwa dni po koncercie grupy podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem) doszło do sprzeczki między obiema parami. W jej efekcie do szpitala trafiła ukochana Dawida Narożnego.

Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie. "Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna (liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski (wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak (wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku)" - napisała wokalistka w oświadczeniu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Witajcie kochani! Ważna informacja! W dniu 2 stycznia w zespole Piękni i Młodzi nastąpiły zmiany personalne! Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna(liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski(wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak(wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku). Dwoje pierwszych z wymienionych muzyków tworzyło zespół od samego początku, trzeci natomiast dołączył do niego 3 lata temu i pełen pasji oraz zaangażowania prezentował się wam na scenie. Ich wspólną decyzją, z dniem 02.01.2020 roku ze składu „Pięknych i Młodych” wykluczony został Dawid Narożny – czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu. Magdalena Narożna z zespołem Piękni i Młodzi najbliższy koncert zagra już 18.01.2020 roku. Potem kolejne występy w Polsce i za granicą. Z początkiem nowego roku planowane są także premiery nowych utworów. Pracujemy na pełnych obrotach aby w postaci nowych produkcji oddać wam całych siebie. Pozdrawiamy was serdecznie i liczymy na wasze dalsze, bezgraniczne wsparcie. Zespół Piękni i Młodzi (Madzia,Daniel,Daniel). https://www.facebook.com/Pi%C4%99kni-i-M%C5%82odzi-Official-100775314796113/ #fanpage #piekniimlodzi #madzianarożna #danielwilczewski #danielbiczak

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Niedawno znów zrobiło się o nich głośno. Na początku z krytyką spotkało się zdjęcie zamieszczone przez wokalistkę Pięknych i Młodych. Fanom nie spodobała się stylizacja Narożnej, która według nich pokazała "zbyt dużo". "Musisz zainwestować w stylistę bo strój Twój jest tragiczny", "Wszystko super ale stanik nieee" - pisali. 

Na Instagramie Dawida Narożnego także pojawiło się zdjęcie z Pierwszej Komunii Św. ich córki, Gabrysi. Z fotografii wyciął byłą żonę. Fani oskarżyli go o dziecinne zachowanie. "Niby dorośli, inteligentni, a takie głupoty robią", "Właśnie chciałam zapytać, czy ujrzymy zdjęcie z obojgiem rodziców, czy mieli na tyle odwagi, aby piękną pamiątkę miała córka? Bo to nie chodzi o to, która połowa da więcej, tylko czy macie sami dla siebie tyle szacunku i odwagi, aby dobrze wychować dziecko" - komentowali. 

Fotografia została już usunięta. Piosenkarz udostępnił natomiast kolejną, na której pozuje ze swoją nową partnerką. "Super tylko nie wiem czemu Pan przyznaje rację komentującym że Magda ma cycki na wierzchu a nie ma. Za to pana obecna wybranka dopiero świeci cycami", "Czuć fałszywość... coraz bardziej nie mogę na nich patrzeć. Na sile wszystko pokazują. wielki hajt na magde A ona wygląda 100 razy gorzej i ona ma dopiero dekolt" (pisownia oryginalna) - oburzyli się fani. 

Pod zdjęciami Magdaleny Narożnej wciąż pojawiają się złośliwe komentarze. "Szkoda że biustonosza z tymi paskami nie założyłaś Madzia. Przecież on do wszystkiego pasuje nawet na komunie" - czytamy. Fani bronią wokalistki. "Ludzie są podli z zazdrości", Musisz mieć strasznie nudne życie, że dowalasz innym w necie" - komentowali.

Teraz jej były mąż opublikował kolejne zdjęcie z partnerką, którym podsycił atmosferę. "Afery dekolt(D)owej ciąg dalszy. Tutaj też Asia ma za duży?" - podpisał fotografię.