Nicki Queen kusi dekoltem. Czy pokazała za dużo?

Znana z przeboju "To nie ja (beemwunia)" i drugiej serii programu "Love Island" w Polsacie Nicki Queen opublikowała zdjęcie sprzed imprezy Roztańczony PGE Narodowy, na którym zademonstrowała kreację, w której miała wystąpić. Uwagę fanów wokalistki przykuł jej wyeksponowany dekolt. "Wyglądasz obłędnie" - piszą.

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Nicki Queen kusi dekoltem. Czy pokazała za dużo?
Foto: YouTubePod pseudonimem Nicki Queen kryje się 28-letnia Alicja Kolasińska, która w połowie września 2021 r. pojawiła się w nowym show "Instaidolki".

Wokalistka już wcześniej miała styczność z telewizyjnymi show. Jesienią 2020 roku Nicki dała się poznać szerszej publiczności w randkowym show Polsatu "Love Island 2. Wyspa miłości". Wcześniej próbowała swoich sił w programach "Ex na plaży Polska", "Najgorszy kucharz" czy "Damy i wieśniaczki".

Nicki podbija też serca fanów na Instagramie, udostępniając zdjęcia w wyszukanych kreacjach i seksownych pozach. Jej profil śledzi ponad 70 tys. osób.

Nicki Queen na gorących zdjęciach z wakacji

Na scenie disco polo jako wokalistka zadebiutowała w 2017 r. przebojem "To nie ja (beemwunia)", który został odtworzony prawie 5 mln razy. Jej kolejne piosenki to "Zostań", "Smakuj mnie" i "Twoja wariatka".

Nicki Queen wystąpiła podczas ostatniej edycji imprezy Roztańczony PGE Narodowy. Chwilę przed wydarzeniem, opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej kreacji na koncert. Fani nie mogą odwrócić wzroku od jej głębokiego dekoltu.

"Piękna kobieta z Ciebie", "Ślicznie wyglądasz", "Królowa" - czytamy w komentarzach pod zdjęciem.


Źródło: NewsDiscoPolo.info