Narożna wróciła do Polski z nową fryzurą?

Magda Narożna wraz z powrotem do Polski zdecydowała się przywitać wiosnę w nowym wydanie. Według niektórych inna odsłona gwiazdy bardzo jej pasuje. Ciekawe tylko na jak długo...

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Narożna wróciła do Polski z nową fryzurą?
Foto: InstagramMagdalena Narożna ostatnie dnie postanowiła odpocząć od miasta i wyjechać na upragnione wakacje. Razem z partnerem wyjechali do słonecznego Dubaju, o czym gwiazda disco-polo nie zapomniała poinformować w social-mediach. Każdego dnia fani czekali na nową dostawę do fotek.

Magdalena Narożna z nową fryzurą

Jedak wszystko, co dobre dobiega końca. Narożna wróciła do Polski i pierwsze co zrobiła to... zmieniła fryzurę! Przypomnijmy, że Magda do Dubaju wybrała się w modnych plecionych warkoczykach, które ostatnio robiło sobie wiele gwiazd. jedna, gdy wróciła, zdecydowała się zmienić uczesanie. 

Narożna zdjęła warkoczyki i pozostawiła naturalne włosy, które przez ten czas sporo odrosły. 

Magdalena Narożna - wiek, kariera, Instagram

Magdalena Narożna ma 33 lata i zdobyła popularność w programie "Must be the Music", gdzie wystąpiła razem z zespołem Piękni i Młodzi. Dziś jest jedną z najbardziej znanych wokalistek disco-polowych i z sukcesem rozwija karierę. 

Razem z Magdą zespół tworzył także jej ówczesny Dawid Narożny. Ich współpraca przebiegała dobrze, aż do pewnej sylwestrowej nocy. Doszło między nimi do awantury za kulisami koncertu noworocznego. Podobno były nawet rękoczyny.

Od tamtej pory niespecjalnie mogą na siebie patrzeć...Zresztą nie mają takiej potrzeby, by obydwoje układają sobie życie na nowo. Dawid niedawno został ponownie ojcem i zaręczył się z matką swojego nowo narodzonego synka, a Magda związała się z Krzysztofem Byniakiem.

Artystka prowadzi także aktywnie media społecznościowe, gdzie obecnie obserwują ją prawie 200 tys. fanów.

Źródło: Pomponik.pl


Źródło: NewsDiscoPolo.info