Monika Chwajoł pręży się w bikini na bardzo luksusowych wakacjach w Dubaju

Monika Chwajoł wybrała się na wakacje wraz z córkami i mężem. Celebrytka pokazała, jak prezentuje się jej ukochany Jacek... Słodziaki?

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Monika Chwajoł pręży się w bikini na bardzo luksusowych wakacjach w Dubaju
Foto: InstagramMonika Chwajoł to była uczestniczka programu Królowe Życia, która zagrzała miejsce na obrzeżach polskiego show biznesu i sporadycznie pojawia się na rozmaitych eventach. Uwielbiająca luksus celebrytka oczywiście chętnie pokazuje swoje wystawne życie na Instagramie, gdzie promuje się jako "projektantka i business woman". Co ciekawe, przedsiębiorcza Chwajoł dorabia też jako piosenkarka disco polo...

Pracowita gwiazdka nie narzeka na zarobki i bardzo lubi wydawać pieniądze. Właśnie wybrała się na wakacje do uwielbianego przez celebrytów Dubaju i trzeba przyznać, że bawi się "na bogato". Monika zatrzymała się z rodziną w hotelu Mandarin Oriental Jumeira, w którym noc kosztuje od około 10 tysięcy do aż do 25 tysięcy złotych!

Chwajoł raczy swoich fanów fotkami obfitego dekoltu oraz zdjęciami z ukochanym Jackiem. Para jest związana od 1993 roku i doczekała się dwójki dzieci: Michelle i Nicolle. Monika jakiś czas temu rozpływała się nad swoim ukochanym w jednym z instagramowych wpisów.

My jesteśmy sobie pisani. (...) Zakochaliśmy się w sobie. Nikt nie pokochał drugiej osoby tylko dlatego, że miała większy portfel, bo takiego kiedyś nawet nie posiadaliśmy. I myślę, że dlatego nasz związek jest prawdziwy, szczery i zbudowany na życiu oraz miłości - zdradziła.

Urocza para?

Monika Chwajoł na wakacjach w Dubaju (Instagram.com)

Źródło: Pudelek.pl


Źródło: NewsDiscoPolo.info