Monika Chwajoł pozuje nago w łóżku

Znaną z programu "Królowe życia" Monika Chwajoł robi furorę nie tylko na rynku muzycznym, ale także w mediach społecznościowych. Wokalistka na wrzuconym na Instagrama zdjęciu zapozowała w łóżku i pobudziła wyobraźnie swoich fanów.

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Monika Chwajoł pozuje nago w łóżku
Foto: InstagramPochodząca z Krakowa Monika Chwajoł dała się poznać z programu TTV "Królowe życia". W show pojawiła się na krótko, ale szybko zdobyła popularność - na Instagramie obserwuje ją w tej chwili ponad 140 tys. osób, w tym takie gwiazdy disco polo, jak m.in. Magda Narożna z grupy Piękni i Młodzi, Czadoman i Marcin Miller, lider zespołu Boys.

Po rozstaniu z telewizją rozpoczęła działalność na scenie muzycznej - z zespołem NieOkiemZnani nagrała piosenkę "Super Ona".

Teraz regularnie nagrywa swoje utwory, które zdobywają po kilkaset tysięcy wyświetleń, umacniając jej status na scenie disco polo. Do sieci trafiły m.in. piosenki "Serca znak", "Weselicho" i "Ja życzę ci".

W klipie do tego ostatniego utworu pojawił się Rafał Nowaczuk, finalista konkursu Mister Polski 2020, który zagra w filmie "Ten dzień", kontynuacji kinowego przeboju "365 dni".

Wokalistka wypuściła teledyski do piosenek "Tylko ty", "Królowa nocy", "Szarlotka", "Lucky Charm" i "Wszystkie dziewczyny" oraz "Jesteś moim pragnieniem".

Monika Chwajoł pozuje nago w łóżku. "Najseksowniejszy skarb"

Profil Moniki Chwajoł na Instagramie śledzi prawie 150 tysięcy użytkowników. Gwiazda lubi na publikowanych zdjęciach odsłonić trochę ciała, tak też wydarzyło się tym razem. Monika zapozowała w łóżku i można tylko się domyślać, że pod okrywającą ją kołdrą, nie ma na sobie absolutnie nic.

"Ewa z raju, Monika z piekła", "Najseksowniejszy skarb", "Jesteś piękna" - pisali fani.


Źródło: NewsDiscoPolo.info