Monika Chwajoł nowa gwiazda disco polo czy nagra duet z Zenkiem Martyniukiem?

Monika Chwajoł robi coraz większą karierę w świecie disco polo. Czy nagra więc wspólny utwór z królem gatunku, Zenkiem Martyniukiem? Oto, co odpowiedziała sama zainteresowana.

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Monika Chwajoł nowa gwiazda disco polo czy nagra duet z Zenkiem Martyniukiem?
Foto: InstagramPochodząca z Krakowa Monika Chwajoł dała się poznać z programu TTV "Królowe życia". W show pojawiła się na krótko, ale szybko zdobyła popularność - na Instagramie obserwuje ją w tej chwili ponad 140 tys. osób, w tym takie gwiazdy disco polo, jak m.in. Magda Narożna z grupy Piękni i Młodzi, Czadoman i Marcin Miller, lider zespołu Boys.

Po rozstaniu z telewizją rozpoczęła działalność na scenie muzycznej - z zespołem NieOkiemZnani nagrała piosenkę "Super Ona".

Teraz regularnie nagrywa swoje utwory, które zdobywają po kilkaset tysięcy wyświetleń, umacniając jej status na scenie disco polo. Do sieci trafiły m.in. piosenki "Serca znak", "Weselicho" i "Ja życzę ci".

W ostatnim czasie wokalistka wypuściła teledyski do piosenek "Tylko ty", "Królowa nocy", "Szarlotka", "Lucky Charm" i "Wszystkie dziewczyny". W połowie kwietnia do sieci trafił klip "Jesteś moim pragnieniem".

Nowa gwiazda i król disco polo w jednym utworze?

Wraz z rosnącą popularnością Chwajoł pojawiły się pogłoski o jej możliwym duecie z Zenkiem Martyniukiem. W rozmowie z Pudelkiem wokalistka skomentowała to następująco:

"Bardzo Zenka lubię i mamy kontakt ze sobą. Tego, z kim będę nagrywać duety, dowiecie się na moim Instagramie. Król disco polo i królowa własnego życia - myślę, że duet byłby idealny".

Dodała też, że ma świetny kontakt z jego żoną.

"Jestem fanką i lubię muzykę disco polo. Nie wstydzę się tego. Z Danusią miałam wrażenie, że między nami zapadła taka nić. Ona bardzo lubi i podziwia moje córki. Przegadałyśmy pół nocy, bardzo dobrze bawiłyśmy się na ostatniej gali" - dodała.


Źródło: NewsDiscoPolo.info