Mejk mieszka jak w pałacu. Wokalistka Elwira Mejk doradza w remontach

Pandemia koronawirusa sprawiła, że również środowisko muzyczne ma poważne problemy. Nie inaczej jest w świecie disco polo, a kolejna gwiazda pochwaliła się przebranżowieniem.

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Mejk mieszka jak w pałacu. Wokalistka Elwira Mejk doradza w remontach
Foto: InstagramMejk tworzy duet wokalno-instrumentalny Elwira Smilgin-Brodzik i Mariusz Brodzik oraz towarzyszący im tancerze.

Działająca od 1996 r. grupa ma na koncie sporo wyróżnień na festiwalach muzyki tanecznej i disco polo (m.in. Disco Hit Festival - Kobylnica, Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie).

Do największych przebojów należą piosenki "Tańczę z nim do rana" (ponad 23 mln odsłon), "Bo to miłość" (duet z grupą Fisher - ponad 45 mln), "Przez dwa serca", "Tak nie musiało być", "Na parterze", "Dzisiaj cię ukradnę", "Janek" i "Graj dla mnie".

"Sama wybrałam kolory ścian, zasłon, nowy kolor obić na kanapy. Własnoręcznie zmieniliśmy tapety i pomalowaliśmy ściany. Nie zabrakło też drobnych kłótni. Każde z nas broniło się przed malowaniem odcinka ścian tuż pod sufitem, bo to najtrudniejsze, wymagające większej precyzji elementy, ale ostatecznie przetrwaliśmy ten remont i w gruncie rzeczy nawet świetnie się bawiliśmy" - opowiada w "Super Expressie" wokalistka, a tabloid informuje, że "Mejk mieszka w pałacu".

Okazało się, że nie był to jedyny remont, przy którym Elwira zajęła się projektowaniem. Zgłosił się do niej znajomy, któremu pomogła w przeprowadzeniu poważnych zmian w mieszkaniu. Efekty gwiazda disco polo pokazała na Instagramie.


Źródło: NewsDiscoPolo.info