Marcin Miller przeprosił fanów. Nie mógł tego dłużej ukrywać

W ostatnim odcinku "Mask Singer" z programem pożegnał się Kot. Jak się okazało, pod tą maską krył się Marcin Miller. Teraz lider Boys zwrócił się do fanów.

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Marcin Miller przeprosił fanów. Nie mógł tego dłużej ukrywać
Foto: WebMedia STUDIOW ostatnim odcinku "Mask Singer" o miejsca w półfinale walczyli BocianKogutDeszczSłońce Kot. W wyniku głosowania awans uzyskali Deszcz, Słońce i Bocian, a w dogrywce stanęli Kot i Kogut. Ostatecznie maskę musiał ściągnąć Kot - pod przebraniem ukrywał się Marcin Miller, lider discopolowej grupy Boys.

Wokalista niejednokrotnie dostawał od swoich fanów pytania odnośnie programu. Teraz, gdy prawda już wyszła na jaw, Miller zabrał głos. "Trzeba było zachować milczenie. Zatem przepraszam wszystkich, którzy zadawali mi pytania związane z moim udziałem w tym programie, na które niestety nie mogłem odpowiedzieć zgodnie z prawdą, aż do teraz" - napisał.

"Mask Singer" to polska wersja formatu, który zdobył ogromną popularność w 2019 roku za sprawą emisji w Stanach Zjednoczonych ("The Masked Singer"). Zarówno amerykańska, jak i rodzima edycja programu oparta jest na koreańskim "The King of Mask Singer".

Przez program przewija się grupa celebrytów, jednak jurorzy i publiczność nie mają pojęcia, kto przed nimi występuje. Każda ze śpiewających gwiazd na scenie pojawia się w specjalnym kostiumie.

W trakcie widowiska emitowane są jedynie podpowiedzi, które mają nakierować widzów i publiczność na tożsamość danego wykonawcy. Na koniec każdego odcinka ujawniana jest tożsamość osoby, która odpadła z programu (eliminacja głosami widowni). Wśród jury, które odgaduje tożsamość uczestników są: Kuba WojewódzkiJoanna TrzepiecińskaKacper Ruciński oraz Julia Kamińska.


Źródło: NewsDiscoPolo.info