NewsDiscoPolo.info
Najlepszy portal o muzyce Disco Polo

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Małgorzata Godlewska zaprezentowała pieśń warszawskich Powstańców. Reakcja Internautów zadziwia: Dziękujemy!

Małgorzata Godlewska zaskoczyła swoich fanów. Pokazała nagranie z pieśnią warszawskich Powstańców. Takiej formy nikt się jednak nie spodziewał.

Fot. Małgorzata Godlewska - Instagram
0 96

- Reklama -

Małgorzata Godlewska od kilku dni „groziła”, że na jej instagramowym profilu pojawi się specjalny post z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego. Fani błagali, żeby nie szargała pamięci Powstańców. I stało się coś, czego chyba nikt się nie spodziewał. Małgorzata Godlewska opublikowała nagranie na Instagramie i na YouTubie, ale… w oryginalnym, historycznym wykonaniu.

Małgorzata Godlewska pokazuje pieśń „Warszawskie Dzieci” z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego

Małgorzata Godlewska kilka dni temu dodała pierwszy z całej serii wpisów na Instagramie, w którym zapowiadał, że na 1 sierpnia ma przygotowaną specjalną rzecz. Na zdjęciu pozowała w powstańczym hełmie z biało-czerwoną przepaską i w koszulce z symbolem Polski Walczącej na piersiach. Post wywołał ogromne emocje. Tak duże, że poproszono o interwencję władze państwowe.

Malgorzata-Godlewska-zapowiada-wpis-w-rocznice-Powstania
Małgorzata Godlewska zapowiada wpis w rocznicę Powstania Warszawskiego Fot. Małgorzata Godlewska – Instagram

W kolejnych dniach Małgorzata Godlewska ponawiała swoje zapowiedzi i za każdym razem spotykała się z coraz większą krytyką. Aż w końcu nadszedł 1 sierpnia, 75. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego, zaś celebrytka opublikowała to, co zapowiadała: pieśń warszawskich Powstańców pt. „Warszawskie Dzieci”. Jednak forma zaskoczyła wszystkich:

Historyczne ujęcia Powstania Warszawskiego i oryginalne nagranie pieśni połączono z krótką, pisaną lekcją historii. Przyznajemy, my również się tego nie spodziewaliśmy i naprawdę baliśmy się, że Małgorzata Godlewska zbezcześci pamięć Powstańców. Wszyscy przecież pamiętamy, jak „wykonywała” razem z siostrą hymn państwowy.

Tym razem komentarze internautów są jednoznaczne. Godlewska zyskała w oczach internautów.

Tym filmem pokazałaś, że nie należy oceniać z góry nikogo.

Dziękujemy, że nie śpiewałaś!

I co, głupio wam? Czekaliście, aż sama zaśpiewa, żeby móc jej dowalić, a tu co – szok, nie? Polecam za wcześnie nie oceniać.

Tym filmem podbudowałaś mój szacunek do ciebie, każdy, kto pamięta o historii i przypomina o niej innym zasługuje na szacunek

Już się bałam, że „zaśpiewasz”…

Gosia, ukłony! Pokazałaś klasę!

Zbieram szczękę z podłogi. Wspaniale, Pani Małgorzato!

Przychodzi nam to z trudem, ale… szanujemy ten ruch. Mimo że nie jesteśmy zwolennikami „edukowania” przez kontrowersję, to naprawdę dobrze, że jedna z sióstr Godlewskich nie zdecydowała się zaśpiewać pieśni tak ważnej dla Polaków.

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Źródło Plotek.pl

Jeśli lubisz muzykę disco polo to nie możesz przegapić żadnej informacji.

Może ci się spodobać również

loading...
TELEDYSK TYGODNIA

Mejk - Koty

Zostaw swój komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.