Magdalena Narożna zostanie nową gwiazdą TVP?

Pojawiły się doniesienia, że Magdalena Narożna dostanie własny program w telewizji publicznej. W rozmowie z Pudelkiem wokalistka Pięknych i Młodych odniosła się to tych spekulacji.

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Magdalena Narożna zostanie nową gwiazdą TVP?
Foto: InstagramKariera Magdaleny Narożnej nabiera tempa. O wokalistce disco polowego zespołu Piękni i Młodzi zaczęło być głośno w szerszych kręgach po jej pamiętnych przepychankach z byłym mężem, Dawidem Narożnym. Publiczne pranie brudów nie tylko nie zaszkodziło Magdzie, ale wręcz podniosło jej celebrycki status. Narożna często gości w programach muzycznych TVP, jest też uczestniczką obecnej edycji show Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Jakiś czas temu piosenkarka zdradziła fanom, że intensywnie pracuje na planie nowego "secret projectu". Natychmiast pojawiły się spekulacje, że Magda Narożna dostanie własny program w TVP.

W rozmowie z reporterem Pudelka Narożna odniosła się do tych doniesień. Wyznała, że tajemnicze wiadomości na Instagramie były jedynie zapowiedzią jej gościnnego występu w jednym z programów telewizji publicznej.

Nie powiedziałam, że to będzie mój program. Brałam udział w programie, to była tylko informacja dla fanów. Nie było takiej propozycji. Nie wiem, czy byłabym spełniona. Może jako jurorka, ale zdecydowanie lepiej czuję się na scenie - zaznaczyła.

Żałujecie?

Źródło: Pudelek.pl


Źródło: NewsDiscoPolo.info