Magdalena Narożna po metamorfozie. Zobacz teledysk "Jak w bajce (Ti Amo)" grupy Piękni i Młodzi

Utwór "Jak w bajce (Ti Amo)" to zapowiadana przez nas nowość od grupy Piękni i Młodzi. Stojąca na czele zespołu 32-letnia wokalistka Magdalena Narożna zaprezentowała swój nowy wizerunek.

Promuj najlepszy portal o muzyce Disco Polo! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze. Sklep z suplementami diety
Magdalena Narożna po metamorfozie. Zobacz teledysk "Jak w bajce (Ti Amo)" grupy Piękni i Młodzi
Foto: YouTubePrzypomnijmy, że początkowo zespół Piękni i Młodzi tworzyli małżonkowie Magdalena Dawid Narożni oraz Daniel Wilczewski. Ekipa z Łomży w 2014 r. dotarła do finału muzycznego programu Polsatu "Must Be The Music. Tylko muzyka" jako pierwszy discopolowy wykonawca.

Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów.

Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie. Obecnie zamiast Narożnego u boku jego byłej żony i Daniela Wilczewskiego występuje wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku Daniel Biczak. Pierwszym nagraniem w nowym składzie był utwór "Bez siebie".

Wcześniej status przebojów zdobyły takie piosenki, jak "Ona jest taka cudowna" (ponad 86 mln odsłon), "Kocham się w tobie", "Jedno słowo", "Tak już bez ciebie", "Zastanawiam się", "Wyśmienicie" (z grupą Playboys) czy "Niewiara".

Teraz zespół zaprezentował teledysk do utworu "Jak w bajce (Ti Amo)".

"Praca wre. Tak się jaram (nie tylko z powodu opalenizny) nie mogę się doczekać, kiedy podzielimy się z Wami naszym nowym dzieckiem. Będzie tanecznie i bardzo klimatycznie" - zapowiadała Magda Narożna jeszcze przed premierą.

"Pękam z dumy !!! Dziękuje Wszystkim którzy przyczynili się do powstania Naszej Perełki :)" - cieszy się wokalistka, którą wiosną mogliśmy oglądać w programie Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo" (ostatecznie zajęła szóste miejsce).

Autorami nagrania są Łukasz Sienicki (zajął się także produkcją), Magdalena Narożna i Daniel Wilczewski. Część komentujących zwróciła uwagę jednak na wyraźne podobieństwo do przeboju "Venta Pa' Ca" Ricky'ego Martina (1,7 miliarda odsłon).

W komentarzach nie brak też uwag do zmienionego wizerunku wokalistki, która odeszła od swojego charakterystycznego irokeza.


Źródło: NewsDiscoPolo.info