Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) z radosną wiadomością! "Czekamy niecierpliwie"

Magdalena Narożna i jej zespół Piękni i Młodzi cieszy się niesłabnącą popularnością. Wokalistka właśnie pochwaliła się informacją, która zachwyciła fanów.

Promuj najlepszy portal o muzyce Disco Polo! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze. Sklep z suplementami diety
Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) z radosną wiadomością! "Czekamy niecierpliwie"
Foto: InstagramPrzypomnijmy, że początkowo zespół Piękni i Młodzi tworzyli małżonkowie Magdalena Dawid Narożni oraz Daniel Wilczewski

Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów.

Po jednym z koncertów doszło do sprzeczki między obiema parami. W jej efekcie do szpitala trafiła nowa ukochana Dawida Narożnego.

Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie. Obecnie zamiast Narożnego u boku jego byłej żony i Daniela Wilczewskiego występuje wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku Daniel Biczak. Pierwszym nagraniem w nowym składzie był utwór "Bez siebie".

Jak poinformowała Narożna zespół pracuje obecnie nad nowy materiałem. Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje, stojąc za mikrofonem. 

"Praca wre. Tak się jaram (nie tylko z powodu opalenizny) nie mogę się doczekać, kiedy podzielimy się z Wami naszym nowym dzieckiem. Będzie tanecznie i bardzo klimatycznie" - napisała pod fotografią.

Fani zareagowali z entuzjazmem. "Czekam na Wasze dziecko", "Czekamy niecierpliwie", "Już mi nóżka chodzi" - komentowali. Data premiery nowego materiału nie jest jeszcze znana.


Źródło: NewsDiscoPolo.info