Magdalena Narożna odejdzie od disco polo?

Magdalena Narożna opowiedziała o swoich występach w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a także o tym, jak przeżywa rozłąkę z partnerem. Zdradziła też swoje plany na przyszłość.

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Magdalena Narożna odejdzie od disco polo?
Foto: InstagramMagdalena Narożna jest liderką zespołu disco polo Piękni i Młodzi.

Jest też uczestniczką tegorocznej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wokalistka przyznała, że bardzo się ucieszyła, gdy otrzymała propozycję, ponieważ "TTBZ" to jeden z jej ulubionych programów rozrywkowych. 

Przyznała jednak, że występy wiążą się też z pewnymi wyrzeczeniami. "Każdy występ w show wymaga ode mnie kilku dni intensywnych przygotowań. Na ten czas porzucam swój zaciszny dom na Kurpiach i przyjeżdżam do Warszawy, by skupić się na powierzonym zadaniu" - opowiadała w wywiadzie dla "Na żywo".

Zdradziła również, że dzięki "TTBZ" lepiej poznaje inne gatunki muzyki. "Czuję, że się rozwijam. Kto wie, może program zainspiruje mnie do nagrania płyty w zupełnie nowym klimacie?" - powiedziała.

Najtrudniejszym elementem jest jednak rozłąka z partnerem, Krzysztofem Byniakiem, i córką, Gabrielą. "Spędzaliśmy każdą chwilę we troje. Lubiłam spacery po lesie czy karmienie kur. Nagle coś mnie z tego rytmu wyrwało. Z jednej strony jestem wdzięczna za tę nową przygodę, a z drugiej tęsknię za domowym zaciszem" - wyjaśniła.

Dodała również, że gdy wraca do domu, wraca też do obowiązków. "Sprzątam, czyszczę, wycieram kurze, myję podłogi, gotuję ulubione dania i piekę ciasta. Jestem jak typowa Polka, wszystko musi być na swoim miejscu i rodzina nakarmiona" - zdradziła. 


Źródło: NewsDiscoPolo.info