Magdalena Narożna eksperymentuje z fryzurą. Fani komentują: "Jakby piorun w rabarbar przywalił"

Magdalena Narożna, gwiazda Pięknych i Młodych, dobrze się bawi za kulisami 14. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", pokazując się fanom bez makijażu i w "nowych" fryzurach. Ma dystans?

Promuj najlepszy portal o muzyce Disco Polo! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze.
Magdalena Narożna eksperymentuje z fryzurą. Fani komentują: "Jakby piorun w rabarbar przywalił"
Magdalena Narożna na planie Twoja Twarz Brzmi Znajomo (Instagram)Jeszcze niedawno nazwisko Magdaleny Narożnej było znane jedynie koneserom muzyki disco polo. Zespół Piękni i Młodzi trafił jednak do świadomości szerszego grona odbiorców, gdy tworzące go małżeństwo - Magdalena i Dawid - pobiło się w hotelu po Sylwestrze TVP 2019.

Dziś raczej wolą o tym zapomnieć, zwłaszcza że każde z nich ułożyło sobie życie na nowo. Nie zmienia to faktu, że awantura przysporzyła im rozpoznawalności, którą można już przełożyć na konkretne interesy. Po roku od bójki w hotelu Magdalena Narożna dostała propozycję wystąpienia w 14. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Ofertę oczywiście przyjęła i teraz relacjonuje, jak pracuje na planie show.

Środa była dla Magdy szczęśliwa - tego dnia Narożna miała nagrania zaplanowane aż na 12.00, więc wcześniej zrelacjonowała picie kawy z łóżka. Gdy celebrytka weszła na plan, pokazała fanom jeden z etapów przygotowywania fryzury. Nie wiadomo rzecz jasna, w jakiego muzyka wcieli się wokalistka - to widzowie zobaczą dopiero na antenie.

A może by zacząć nosić taką fryzurę? - zapytała na Instagramie, pokazując zdjęcie roztrzepanych i natapirowanych włosów, na co jedna z fanek obrazowo zareagowała, pisząc, że uczesanie wygląda jakby "piorun przywalił w rabarbar".

Magdalenie chyba to porównanie się spodobało, bo polubiła odpowiedź fanki.

Jesteście ciekawi, jak wypadnie Narożna w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Może odrobinę lepiej niż Czadoman...

Magdalena Narożna na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (Instagram)

Źródło: Pudelek.pl


Źródło: NewsDiscoPolo.info