Magda Narożna (Piękni i Młodzi) zaśpiewała na weselu muzyka Playboys

Magda Narożna (wokalistka grupy Piękni i Młodzi) pojawiła się z nowym partnerem na weselu Kuby Kusińskiego z zespołu Playboys. Do sieci trafiły nagrania z wspólnego występu gwiazd disco polo.

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Magda Narożna (Piękni i Młodzi) zaśpiewała na weselu muzyka Playboys
Foto: InstagramPrzypomnijmy, że grupa Piękni i Młodzi (małżeństwo Magdalena i Dawid Narożny oraz Daniel Wilczewski) w szybkim tempie zdobyła status gwiazdy disco polo. Formacja była pierwszym w historii gatunku zespołem, który awansował do finału polsatowskiego show "Must Be The Music".

Dorobek grupy obejmuje płyty "Niewiara" i "Tak już bez ciebie" oraz pięć singli, które osiągnęły wielomilionową oglądalność. Największe przeboje to "Ona jest taka cudowna" (ponad 75 mln odsłon), "Kocham się w tobie" (ponad 58 mln), "Tak już bez ciebie" (ponad 45 mln), "Niewiara" (42 mln) i "Chciałabym spać z tobą" (39 mln).

Na fali popularności grupy Magda Narożna w połowie 2015 r. pojawiła się na okładce magazynu "CKM".

Z piosenką "Na serca dnie" Piękni i Młodzi bez powodzenia próbowali swoich sił w eliminacjach do Eurowizji 2016.

Pod koniec czerwca na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają 9-letnią córkę Gabrielę.

"Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym... Podkreślamy! Tylko i wyłącznie osobistym! Niestety czasem tak bywa ze drogi dwóch osób się rozchodzą. Bardzo byśmy chcieli, byście uszanowali nasze życie osobiste gdyż mamy cudowną córeczkę, którą bardzo kochamy! Zostajemy w przyjacielskich stosunkach! Jeżeli chodzi o zespół nic się nie zmienia! Będziemy oddawać Wam nasze serca na scenie dopóki zdrowie nam na to pozwoli" - napisali członkowie zespołu Piękni i Młodzi.

Szybko okazało się, że Dawid i Magda znaleźli już nowych partnerów. Mężczyzna związał się z blondynką o imieniu Joanna. Nowa miłość Narożnego pochwaliła się w sieci, że jej ukochany zasypuje ją kwiatami bez okazji.

Z kolei Magda Narożna na jednym z ostatnich zdjęć oficjalnie pokazała swojego nowego ukochanego. To Krzysztof Byniak, z którym wokalistka bawiła się na weselu przyjaciół.

"Będzie długa noc. Dziś bawimy się na weselu Kubusia i Marlenki" - napisała, a jej zdjęcie zebrało ponad 12 tysięcy polubień. W komentarzach fani pospieszyli z gratulacjami.

Wspomniany Kubuś to Kuba Kusiński, perkusista discopolowej grupy Playboys. Dodajmy, że Playboys z zespołem Piękni i Młodzi mają w dorobku wspólną piosenkę "Wyśmienicie".

Na oficjalnym facebookowym profilu formacji możemy znaleźć sporo nagrań wideo z ślubu, wesela i poprawin Kusińskiego.

W pewnym momencie na scenie pojawiła się Magda Narożna - razem z wokalistą grupy Bolter wykonali przebój "Daj mi tę noc" tego zespołu.


Źródło: NewsDiscoPolo.info