Konrad Skolimowski nie zwalnia tempa i kolejny przebój "Kiss Me Baby"

"Rozwalamy internety" - zapowiedział Konrad Skolimowski, na scenie disco polo działający jako Skolim. Autor wakacyjnego przeboju "Wyglądasz idealnie" i aktor znany z roli Patryka w serialu "Barwy szczęścia" prezentuje nowy teledysk "Kiss Me Baby".

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Konrad Skolimowski nie zwalnia tempa i kolejny przebój "Kiss Me Baby"
Foto: Materiały prasowePiosenka "Wyglądasz idealnie" Skolima (sprawdź!) w ciągu trzech miesięcy od premiery zanotowała ponad 69 mln odsłon, stając się jednym z największych przebojów tegorocznego lata. Utwór doczekał się licznych parodii (m.in. "W wannie" od Chwytaka i DJ-a Wiktora czy "Za mnie" od Letniego) i remiksów.

Do tego utworu nawiązuje nowy numer "Kiss Me Baby" (posłuchaj!). Autorami utrzymanej w klimacie latino disco piosenki są Konrad Skolimowski, Artur Lipiński i Marcin Mackiewicz.

"Ustawiajcie budziki i lecimy na pełnej SKOLIMOWA Rodzino tylko z Wami!! Łapa w górę, nawalcie komentarzy i wrzucajcie na Stories" - zachęcał Skolim fanów przed premierą.

Za klip ponownie odpowiada ekipa Short Film, która pracowała także z m.in. zespołami Discoboys, Shantel, Solaris, Nokaut, a także Arkiem Braxtonem i  Tatianą Kopalą.

W teledysku pojawiła się m.in. popularna tiktokerka Anasteisha Zakhandrevich, mająca na tej platformie ponad 3,4 mln fanów.

Kim jest Skolim?

Od 2018 r. Konrad Skolimowski występuje jako Patryk Jezierski w serialu "Barwy szczęścia". Nie wszyscy wiedzą, że poza działalnością aktorską, zajmuje się także występami na scenie disco polo.

W swoim dorobku ma takie przeboje, jak m.in. "Moja dama" (ponad 13 mln odsłon) i "Dawaj królowo" (6,6 mln). Nagrywa także z Mr. Maxem ("Mamuśki", "Bo tu jest Polska", "Drzwi do raju (Baju baju)" i "Boli serce").

Skolim i "Wyglądasz idealnie" hitem lata

Piosenką "Wyglądasz idealnie" Skolim zdecydowanie przebił wszystkie swoje poprzednie osiągnięcia. W ciągu trzech miesięcy klip zdobył prawie 70 mln odsłon, trafiając na szczyt karty na czasie w kategorii teledysków.

Dodajmy, że Skolim w lipcu zadebiutował w MMA - podczas gali Prime 2 znokautował Jasia Kapelę.

"Wiecie na jakiej rezerwie leciałem przez ostatnie miesiące. W dzień nagrywam dwa seriale a po nocach gram koncerty, serio kocham to. Nie mogłem zrezygnować, jak wiecie nawet od razu po walce ruszyłem na koncert" - podkreślał gwiazdor disco polo.


Źródło: NewsDiscoPolo.info