Kinga Zawodnik i Maciej Smoliński razem. Zobacz teledysk "Tak pięknie jest"

Znana jako prowadząca programów "Dieta czy cud" oraz "Pierwszy raz Kingi" Kinga Zawodnik wystąpiła w najnowszym teledysku Macieja Smolińskiego, zawodowo prezentera stacji Polo TV.

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Kinga Zawodnik i Maciej Smoliński razem. Zobacz teledysk "Tak pięknie jest"
Maciej Smoliński i Kinga Zawodnik na planie teledyskuKinga Zawodnik w TVN Style prowadzi programy "Dieta czy cud" oraz "Pierwszy raz Kingi", w których pokazuje swoje zmagania z nadwagą, inspirując Polki do zmiany wyglądu i trybu życia.

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że od listopada 2020 r. prezenterka z wagi 150 kg schudła kilkanaście kg. Swoimi osiągnięciami chwali się w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją prawie 60 tys. (Instagram) i ponad 8 tys. (Facebook) fanów.

Z kolei Maciej Smoliński od 10 lat jest prezenterem telewizji Polo TV. Jego piosenki zdobywają po minimum kilkaset tysięcy odsłon, a niektóre nawet po kilka mln, jak choćby "Ile bym dał", czy nagrane gościnnie z zespołem Exaited "Zakochaj się we mnie" i "Moje serce".

Klipy "Ile bym dał" i "Moje serce" nakręcił podczas tras koncertowych w USA i Kanadzie. Wokalista zresztą nie ukrywa miłości do Ameryki i swojego psa rasy Beagle - Gabi.

Teraz do współpracy przy nowym singlu "Tak pięknie jest" zaprosił właśnie Kingę Zawodnik. W klipie wcieliła się w postać fanki Maćka Smolińskiego, która w dniu swoich urodzin wypowiada życzenie - dzień ze swoim idolem.

Za scenariusz klipu odpowiada Dariusz Chmiel, a zdjęcia i reżyseria to praca Przemysława Niewęgłowskiego.


Źródło: NewsDiscoPolo.info