Julia Kupiec dotkliwie pobita! Drastyczne zdjęcia!

Julia Kupiec (23 l.), czyli modelka i influencerka podzieliła się z fanami tragicznymi informacjami. Na swoim Instagramie opublikowała wstrząsające zdjęcia. Celebrytka została dotkliwie pobita!

0
Julia Kupiec dotkliwie pobita
Julia Kupiec dotkliwie pobita! / Foto: Instagram

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Julia Kupiec 💃🏽 (@juliaa_kupiec)

Julia Kupiec jest znana przede wszystkim z sesji do magazynu CKM. Na co dzień jest influencerką i fotomodelką, która w social mediach chwali się idealnym życiem.

Celebrytka jest też stałą bywalczynią gabinetów medycyny estetycznych, co z resztą widać. Niestety, ostatnio przeżyła prawdziwy koszmar. Gwiazda została bowiem dotkliwie pobita. O całej sytuacji poinformowała na Instagramie.

- Reklama -

Okazuje się, że kilka dni temu, dzień po swoich urodzinach, Julia wyszła ze swojego mieszkania przed blok, gdyż zadzwoniono do niej, że przed budynkiem czeka na nią niespodzianka w postaci ogromnego bukietu kwiatów.

Gdy celebrytka wyszła przed budynek, faktycznie spotkała mężczyznę, który trzyma w ręku piękny bukiet kwiatów, jednak nagle obok niego pojawiło się dwóch mężczyzn, którzy zaatakowali modelkę i użyli gazu pieprzowego.

Julka starała się uciec, jednak gaz sprawił, że nic nie widziała i upadła. Wtedy trzech mężczyzn podbiegło do kobiety i zaczęli ją bić metalowymi przedmiotami. Na szczęście jeden z sąsiadów na widok tej przerażającej sceny, wezwał karetkę i policję.

“Fizycznie czuję się lepiej. Natomiast z traumą psychiczną będzie musiało minąć sporo czasu, zanim się uporam” – zdradziła “Faktowi” celebrytka.

Na razie Julka przez jakiś czas będzie dochodzić do siebie. Wciąż nie może uwierzyć w to, co się stało. Prawdopodobnie napad zostawi traumatyczny ślad na psychice Juli.

Fotomodelka poinformowała, że policja prowadzi już dochodzenie w tej sprawie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Julia Kupiec 💃🏽 (@juliaa_kupiec)




loading...

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj