Jak jest seks, to jest wszystko - szczerze o związkach mówi Paula Karpowicz - Topky

Znana z discopolowej grupy Topky Paula Karpowicz zorganizowała na swoim Instagramie sesję Q&A, podczas której odpowiadała na pytania swoich fanów. Piosenkarka odpowiedziała na osobiste pytanie na temat zbliżeń intymnych.

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Jak jest seks, to jest wszystko - szczerze o związkach mówi Paula Karpowicz - Topky
Foto: InstagramPrzypomnijmy, że zespół Topky na scenie disco polo pojawił się jesienią 2021 r. Grupę utworzyły Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska, które odeszły z formacji Top Girls (w jej składzie pozostała Justyna Lubas).

We wrześniu 2021 r. mogliśmy obejrzeć teledysk do debiutanckiego singla "Szpile". Za realizację klipu odpowiada Studio Powidok, a u boku wokalistek pojawili się tancerze z Grupy Next Tomasza Barańskiego. Do tej pory wideo zanotowało ponad 8 mln odsłon.

Kolejne piosenki również cieszyły się sporym powodzeniem - "Bez wad", "Spina (Long Island)", "All for You" (cover przeboju szwedzkiej grupy Ace of Base) i "Czy można kochać tak".

Największą popularność zdobyły nagrania z udziałem innych gwiazd disco polo: MiłyPan i Defis ("Jeden taniec jedna noc" - 28 mln) oraz Łobuzy ("Dawaj mi pyska" - 17 mln).

Paula Karpowicz (Topky) szczerze o związkach. "Jak jest seks, to jest wszystko"

Paula Karpowicz stara się utrzymywać kontakt ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Podczas jednej z sesji Q&A, podczas której fani mogli anonimowo zadawać piosenkarce pytania, Paula została zapytana m.in. o zbliżenia intymne.

"Jak ważne są dla Ciebie zbliżenia intymne w związku i dlaczego?" - brzmiało pytanie.

"Bardzo ważne jak nie najważniejsze. Jak nie ma zbliżeń to prędzej czy później nie ma związku" - odpowiedziała prosto z mostu wokalistka grupy Topky.

Gwiazda rozwinęła swoją odpowiedź w rozmowie z redakcją DiscoPolo.info.

"Bez seksu nie ma związku. Jak jest seks to jest wszystko i to nie chodzi o to, że jest najważniejszy czy coś, tylko o to, że prędzej czy później ludzie się zdradzają po prostu" - twierdzi Karpowicz, która jest narzeczoną Grzegorza Zimeckiego, menedżera MiłegoPana.


Źródło: NewsDiscoPolo.info