Jacek Kawalec kpi z Zenka Martyniuka

Jacek Kawalec jest ostatnio rozchwytywany przez media, po tym jak został nowym wokalistą Budki Suflera. Piosenkarz nie szczędzi prasie udzielania wywiadów. W jednej z rozmów mocno skrytykował Zenka Martyniuka. Słusznie?

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Jacek Kawalec kpi z Zenka Martyniuka
Foto: FacebookJacek Kawalec nie schodzi ostatnio z czołówek największych mediów w Polsce. Wszystko za sprawą dołączenia do Budki Suflera, której został nowym wokalistą. Piosenkarz od samego początku ściął się z byłym już liderem zespołu, Krzysztofem Cugowskim, który zarzucił mu "demolowanie legendy". Ten jednak nic sobie z tego nie zrobił.

Ostatnio Jacek Kawalec postanowił zakpić z innego słynnego muzyka. Chodzi tutaj oczywiście o niekoronowanego króla disco polo, Zenka Martyniuka.

Nowy lider Budki Suflera ma na koncie własne utwory, które stara się wplatać w koncerty zespołu. Do jednego z nich, "Dziewczyna trudna jak poniedziałek", nakręcił teledysk z udziałem Krzysztofa Skiby. W przerwie między nagrywaniem teledysku, Kawalec postanowił uraczyć lidera grupy Big Cyc parodią piosenki "Przez twe oczy zielone", która jest największym hitem Zenka Martyniuka.

Odkąd napisałem ciebie, to nawet nie mam czasu zjeść. Czemu chcą cię słuchać? Nie wiem. Ty, piosenko, drażnisz uszy me. Co poradzić mogę na to, że w każdej wiosce chcą cię mieć? Że płacić chcą mi za to, więc z playbacku puszczam nuty twe. Ja przez ciebie, piosenko, już całkiem oszalałem. Gwiazdy tyle nie biorą za występ, ile ja. Głosem żaby na scenie pokrzyczę dwie sylaby, stadion klaszcze.

ZAŚPIEWAŁ KAWALEC.

Kim jest Jacek Kawalec?

Jacek Kawalec jest znanym aktorem. Zasłynął jako pierwszy prowadzący program "Randka w ciemno". Jego talent muzyczny mogliśmy podziwiać w programie  "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktor regularnie występuje w recitalach i na koncertach, gdzie śpiewa klasyki z repertuaru takich legend jak: Joe Cocker, Mick Jagger, Sting, Phil Collins czy też Pink Floyd).

Źródło: Pomponik.pl


Źródło: NewsDiscoPolo.info