Iwona Węgrowska i Power Play razem w hicie disco polo. Zobacz teledysk "Nas dwoje"

"Jestem artystką, która żadnych wyzwań się nie boi" - podkreśla Iwona Węgrowska, która w piosence "Nas dwoje" połączyła siły z discopolową grupą Power Play.

Promuj najlepszy portal o muzyce Disco Polo! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze. Sklep z suplementami diety
Iwona Węgrowska i Power Play razem w hicie disco polo. Zobacz teledysk "Nas dwoje"
Foto: YouTube"Zawsze byłam otwarta na każdy rodzaj muzyki. Nigdy nikogo nie krytykowałam i zawsze każdego wspierałam. Każdego artystę ceniłam. Ja jestem artystką, która żadnych wyzwań się nie boi! Pandemia dała nam wszystkim tak popalić, że nie miałam ochoty na kolejne ballady i smutne piosenki, które wrzucę do szuflady. Nadszedł czas, by zmienić nastawienie i podejście" - mówi "Super Expressowi" Iwona Węgrowska.

Autorami piosenki "Nas dwoje" są Łukasz Tartas (oraz Weronika Korthals, Tadeusz Korthals i lider grupy Power Play Sylwester Gazda (muzyka).

Teledysk do dzieło PN Media, ekipy pracującej z czołówką disco polo i sceny tanecznego popu.

"Mój głos broni się w każdej stylistyce i tutaj także, mam nadzieję, pokazałam swoje walory. Nie bałam się tego wyzwania, bo utwór oczywiście jest z nutą dance, ale to popowy numer, ambitny, z przesłaniem. Ale uwierzcie, nie dzielę ani fanów, ani artystów" - podkreśla Iwona Węgrowska.

Wokalistka cieszy się z powrotu na scenę po 1,5 roku przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa.

"Przede mną ciężka praca, występy, promocja, ale jest to jest dla mnie ogromna przyjemność i wielkie szczęście. Wymodliłam sobie, żeby znów wrócić na rynek i to z takim utworem, który wzbudzi tak pozytywne reakcje. Dziękuję Bogu i mojej mamie, bratu, którzy są ze mną w każdej sytuacji i stoją za mną murem! Moja córka już tańczy i zna cały tekst piosenki" - cieszy się Węgrowska.

Iwona Węgrowska od 2008 r. rozwija swoją karierę solową (wcześniej była wokalistką grupy Abracadabra, znanej później pod skróconą nazwą Abra).

Największą popularnością cieszyła się piosenka "Pokonaj siebie" (2008), którą nagrała z zespołem Feel.

Wokalistka ma na koncie także współpracę z tak różnymi wykonawcami, jak m.in. Piotr Rubik, Liroy, DKA czy Magda Femme, była wokalistka Ich Troje.

W 2020 r. wypuściła nowe piosenki "Niegrzeczna" i "Nie potrafię kochać mniej", którymi chciała otworzyć nowy etap w karierze. Wówczas na pierwszą połowę 2021 r. zapowiadała premierę nowej płyty. W lutym pojawił się singel "Nic na siłę" napisany przez Patrycję Kosiarkiewicz (autorka "Pokonaj siebie") i Łukasza Gorczycę (współpracownik m.in. Mariana Lichtmana z grupy Trubadurzy).Źródło: NewsDiscoPolo.info