Ile Sławomir zarobił na piosence "Miłość w Zakopanem"? Kwota zwala z nóg

Utwór "Miłość w Zakopanem" stał się niekwestionowanym przebojem imprez. Przyniósł Sławomirowi nie tylko dużą popularność, ale również wielkie pieniądze. Wiadomo, ile zarobił na swoim hicie.

Promuj najlepszy portal o muzyce Disco Polo! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze. Sklep z suplementami diety
Ile Sławomir zarobił na piosence "Miłość w Zakopanem"? Kwota zwala z nóg
Foto: YouTubeSławomir to wokalista znany między innymi z wielkiego sylwestrowego przeboju "Miłość w Zakopanem". To właśnie dzięki temu utworowi z 2017 r. zdobył wielką popularność.

Przypomnijmy, że "gwiazda rock polo" to muzyczna odsłona aktora Sławomira Zapały, który w dorobku ma role w m.in. serialach "Blondynka", "Hotel 52", "Piąty stadion" "Prosto w serce".

Od razu podbił serca fanów charakterystycznym wyglądem - wąs, zaczeska na głowie czy bujne owłosienie na klacie, oprócz tego Volkswagen Golf 3, a także powiedzonka "Cześć tu Sławomir" i "czuć piniądz". U jego boku pojawiła się też od razu żona Kajra (Magdalena Kajrowicz).

W kwietniu 2017 r. wypuścił debiutancki album zatytułowany przewrotnie "The Greatest Hits" promowany singlami "Megiera", "Ni mom hektara", "Aneta", "Miłość w Zakopanem" i "Ty mała znów zarosłaś". Płyta uzyskała status poczwórnej platyny za sprzedaż ponad 120 tys. sztuk.

"Super Express" sprawdził, ile wokalista zarobił na przeboju "Miłość w Zakopanem". Według wyliczeń, "przez cztery lata od premiery zarobił na niej nawet 3,8 mln złotych!".

Dodatkowo, utwór miał być pobrany około 400 tysięcy razy, dzięki czemu Sławomir zarobił 800 tys. złotych. 


Źródło: NewsDiscoPolo.info