Iga Dudziuk nie chce być nazywana "córką Norbiego"! Swoją karierę odcina od sławnego ojca

Iga Dudziuk to młoda piosenkarka, która niedawno wypuściła swój debiutancki singiel. Prywatnie jest córką Norbiego, chociaż nie chce być kojarzona ze sławnym ojcem. "Nazywam się Iga Dudziuk, a nie 'Córka Norbiego'" - mówi.

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Iga Dudziuk nie chce być nazywana "córką Norbiego"! Swoją karierę odcina od sławnego ojca
Foto: InstagramIga Dudziuk niedawno zadebiutowała ze swoim pierwszym utworem w serwisie YouTube - "A jednak". Nie umknęło to uwadze mediów, którzy obok walorów artystycznych, komentowali fakt, że młoda gwiazda jest córką Norbiego, muzyka, który prowadzi obecnie "Koło Fortuny".

Młoda artystka pojawiła się w "Pytaniu na Śniadanie", aby opowiedzieć o muzyce, którą tworzy oraz powiedzieć, co sądzi o byciu określaną jako "córka Norbiego". Sama chciałaby pracować na własny rachunek i nie chce być utożsamiana jak córka sławnego ojca.

Iga Dudziuk: straszliwie nie lubię być nazywaną "córką Norbiego"

Piosenkarka była dopytywana, jakim ojcem był Norbi. Gwiazda przyznała, że jej rodzice rozwiedli się, kiedy była jeszcze dzieckiem. Z dzieciństwa pamięta wspólne słuchanie płyt. To właśnie rodzice zaszczepili w niej miłość do muzyki, chociaż młoda wokalistka przyznała, że jej ojciec nie miał pojęcia o planach muzycznego debiutu córki i nie słyszał wcześniej jej utworu.

Moi rodzice się rozwiedli, jak byłam bardzo mała, więc te relacje zawsze są skomplikowane przez to. Ale pamiętam, jak razem słuchaliśmy płyt, więc to zamiłowanie do muzyki zawsze było w domu.

POWIEDZIAŁA IGA.

Źródło: Pomponik.pl


Źródło: NewsDiscoPolo.info