"I Love Disco": Paula Karpowicz (Top Girls) spodziewa się dziecka?

Czy Paula Karpowicz z grupy Top Girls jest w ciąży? Czy Defis wziął tajny ślub, bo chciał zaoszczędzić na weselu? Tego i innych rzeczy dowiecie się z programu "I love disco" w Polo TV, który prowadzi Edyta Folwarska.

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
"I Love Disco": Paula Karpowicz (Top Girls) spodziewa się dziecka?
Foto: InstagramTop Girls to wokalistki Justyna Lubas, Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz.

Do ich najpopularniejszych przebojów należą "Jakbyś mnie zechciał" (71 mln), "Mleczko" (59 mln odsłon), "Zakochana" (55 mln) i "Nie jestem taka" (35 mln).

Działający od 2015 r. zespół ma w dorobku występy na najważniejszych imprezach disco polo i dance, jak m.in. Roztańczony PGE Narodowy czy Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie.

W grudniu 2020 r. grupa wypuściła dwa teledyski ze swoim udziałem - "To zmieni się" (z innymi gwiazdami wytwórni Green Star - Boys, Jorrgus, Extazy BajorekD i "Przeznaczeni" (gościnnie BajorekD).

W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z oświadczyn Pauli Karpowicz. Wybrankiem jej serca jest Grzegorz Zimecki (Zimek), menedżer discopolowego wokalisty o pseudonimie MiłyPan. Wokalistka zaprzecza, jakoby powodem zaręczyn była ciąża. "Chyba spożywcza" - śmiała się na swoich mediach społecznościowych wydymając brzuch.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Zimek (@zimus)

W Wigilię Asia Korycka z grupy Red Queen przyjęła oświadczyny Łukasza Konica. "Stało się nareszcie" - cieszyła się wokalistka, która nie ukrywa, że dziecko byłoby spełnieniem jej marzeń.

Największe powody do radości ma Karol Zawrotniak. Lider grupy Defis już za kilka miesięcy zostanie tatą a na świat przyjdzie jego córeczka. W dodatku wokalista w tajemnicy przed całym światem poślubił swoją ukochaną. Dopiero z programu "I love disco" fani dowiedzieli się, że nie jest już kawalerem.

W najbliższym czasie rodzicami zostaną także Przemek Mortka (Jagoda & Brylant) i Magdalena Sygocka, wokalistka formacji Non Stop.

Więcej plotek ze świata disco polo w programie "I love disco" w Polo TV (poniedziałek - czwartek, godz. 14:30).


Źródło: NewsDiscoPolo.info