16 i 17 sierpnia w mrągowskim amfiteatrze odbędzie się najlepsza impreza tego lata, którą uświetnią tacy artyści jak: Sławomir, Poparzeni Kawą Trzy, Classic, After Party, Michał Wiśniewski, Stachursky, Ryszard Rynkowski, Masters, M-Power, Bayer Full i wielu innych.

Festiwal Weselnych Przebojów już na stałe wpisał się do repertuaru najlepszych imprez nie tylko Mrągowa, ale i w całej Polski. Co więcej, dzięki transmisji Telewizji Polsat wiadomo również, że impreza bije wszelkie rekordy oglądalności. Ubiegłoroczna, dwudniowa edycja okazała się strzałem w dziesiątkę (jednodniowe wesele nie jest w polskiej naturze). Dlatego w tym roku również będziemy świętować dwa dni! W piątek na scenie amfiteatru wystąpią: Poparzeni Kawą Trzy, Ryszard Rynkowski, Mig, Classic, After Party, Piękni i Młodzi, Top Girls, Long&Junior, Exaited, Kordian, Masters i Bayer Full. Sobotnie poprawiny zapowiadają się równie “imprezowo”, a to za sprawą takich gwiazd jak: Stachursky, Sławomir, Papa D, Francesco Napoli, Michał Wiśniewski, Defis, Teresa Werner, Mario Bischin, Andrzej Rybiński, Mejk, M-Power, Patrycja Runo, Andrzej Rosiewicz.

Festiwal w rytmie weselnych przebojów – Mrągowo 2019!
Festiwal w rytmie weselnych przebojów – Mrągowo 2019!

Jak widać wesele i poprawiny przebiegać będą “koncertowo”, ale czy tylko? – Festiwal Weselnych Przebojów to wyjątkowe wydarzenie, w które definiuje porywająca muzyka i świetna zabawa w rytm największych hitów weselnych. Z każdą edycją staramy się jednak wychodzić poza schematy. Dlatego wszystkie dodatkowe elementy przedsięwzięcia, min.: scenografia, scenariusz, reżyseria, prowadzący, scenki rodzajowe, niespodzianki dla widzów – są starannie dobrane i tworzy spójną, zabawną historię. W tym roku również chcemy zaskoczyć naszych widzów (zarówno tych zgromadzonych w amfiteatrze oraz przed telewizorami) i szykujemy wielką niespodziankę. Obawiamy się tylko gwałtownej eskalacji emocji i masowych omdleń – zapowiada żartobliwie Robert Klatt, dyrektor artystyczny wydarzenia.

- Reklama -

Bilety na Festiwal Weselnych Przebojów – kup teraz!

W związku z dużą popularnością Festiwalu i jednocześnie ograniczoną ilością miejsc (amfiteatr to obiekt zamknięty) sprzedaż biletów odbywa się wyłącznie(!) drogą internetową za pośrednictwem portalu eBilet.pl. Zapraszamy do zakupu już teraz, ponieważ od maja ceny biletów będą stopniowo będą rosnąć.

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie to punkt obowiązkowy na liście wakacyjnych wydarzeń muzycznych i rozrywkowych w Polsce. Impreza organizowana jest z wielkim rozmachem. Skupia nie tylko znakomitych artystów, ale również fanów muzyki disco, która jest królową każdego wesela i każdego lata.
loading...

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj