Faustyna, tajemnicza "dziewczyna" Daniela Martyniuka, wraca na Instagram

Przyjaciółka Daniela Martyniuka od września nie publikowała nowych postów. Teraz zamieściła zdjęcie w sukience z cekinami.

Promuj najlepszy portal o muzyce Disco Polo! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze. Sklep z suplementami diety
Faustyna, tajemnicza "dziewczyna" Daniela Martyniuka, wraca na Instagram
Faustyna wróciła na Instagram (Instagram)Daniel Martyniuk od niemal dwóch lat budzi zainteresowanie skandalami ze swoim udziałem. Media rozpisywały się m.in. o jego konfliktach z rodziną, awanturach w miejscach publicznych, skłonnościach do używek i problemach z prawem.

We wrześniu młody Martyniuk rozwiódł się wreszcie z żoną i natychmiast pognał w ramiona dawnej ukochanej, niejakiej Faustyny.

Relacja Daniela i Faustyny jest dość burzliwa. Swego czasu głośno było o tym, że syn "króla disco polo" obrażał ją i jej rodziców - lekarzy, twierdząc, że to "banda oszustów, którzy kupili sobie dyplomy i wstrzykują ludziom benzynę w usta". Potem oczywiście przepraszał.

Faustyna nie komentuje co prawda publicznie relacji z młodym Martyniukiem, ale ze zdjęć paparazzi wynika, że nadal się widują.

Na początku września Faustyna z niewiadomego powodu zniknęła z mediów społecznościowych. Powróciła na Instagram dopiero teraz, publikując zdjęcie w sukience z cekinami. Pod fotografią pojawiło się sporo serduszek wyrażających zachwyt internautów dla jej urody.

Źródło: Pudelek.pl


Źródło: NewsDiscoPolo.info