Esmeralda Godlewska POSZŁA NA STUDIA! "Kocham być studentką!"

Celebrytka zrelacjonowała inaugurację roku akademickiego i odbiór indeksu. Jesteście ciekawi, jaki kierunek wybrała?

Esmeralda Godlewska POSZŁA NA STUDIA! "Kocham być studentką!"
Esmerald Godlewska została studentką (Instagram)W ostatnim czasie o Esmeraldzie Godlewskiej zrobiło się niepokojąco cicho. Choć co prawda przed dwom miesiącami jedna ze "sławnych" sióstr zabrała głos w sprawie Zatoki Sztuki, przestrzegając przed swoją tajemną wiedzą między innymi Majdanów, najwyraźniej postanowiła odpuścić temat.

Nie da się nie zauważyć, że słynna siostra nieco się uspokoiła. Monika, bo tak naprawdę ma na imię, obecnie poświęca się pracy w gabinecie medycyny estetycznej i stara się spędzać jak najwięcej czasu z synkiem, który na co dzień znajduje się pod opieką ojca.

akby tego było mało, Godlewska oznajmiła właśnie, że została... studentką. W sobotę za pośrednictwem instagramowego profilu 25-latka zamieściła szereg relacji z inauguracji roku akademickiego, informując, że rozpoczyna naukę na Warszawskiej Uczelni Medycznej im. Tadeusza Koźluka.

Czas na kolejny kierunek studiów - pielęgniarstwo - pisze podekscytowana Esmeralda.

Dumna z siebie celebrytka zrelacjonowała także odbiór indeksu.

Kocham być studentką. Wspaniała kadra, wykładowcy, uczelnia z ogromną historią - czytamy pod zdjęciem maszerującej z indeksem w ręku studentki Godlewskiej.

W niedzielę była zawodniczka Fame MMA pochwaliła się pierwszymi zajęciami i nie omieszkała zrobić sobie zdjęcia na uczelnianym korytarzu.

Myślicie, że uda się jej zdać pierwszą sesję bez żadnych poprawek?

Esmerald Godlewska została studentką (Instagram)

Esmerald Godlewska została studentką (Instagram)

Pudelek.pl