Esmeralda Godlewska ogłasza, że schudła 5 kilogramów. "Mam problem z odstawieniem energetyków"

Monika "Esmeralda" Godlewska chce wrócić do formy, żeby zwyciężyć turniej Punch Down. Opowiada, że ostro wzięła się za siebie. Czekacie na efekty?

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Esmeralda Godlewska ogłasza, że schudła 5 kilogramów. "Mam problem z odstawieniem energetyków"
Esmeralda Godlewska opowiada, ile już schudła (Instagram)Już 20 marca fanów okładania się po twarzy czeka nie lada gratka: turniej Punch Down, w którym wystąpi między innymi Monika "Esmeralda" Godlewska, połowa jęczącego duetu, niegdyś znana jako sprawczyni wypadku na ulicy Ząbkowskiej na warszawskiej Pradze. Esmeralda na jakiś czas zniknęła z show biznesu, ale teraz wróciła ze zdwojoną siłą i nawet zapowiedziała, że... wkrótce wyda autobiografię.

Esmeralda Godlewska zdaje sobie jednak sprawę, że póki co jest w nieco gorszej formie fizycznej. Dało się to zauważyć podczas lutowego wywiadu, zwłaszcza że na Instagramie celebrytki wciąż królują zdjęcia wyszczuplonej sylwetki... Godlewska opowiedziała na InstaStories, że ma świadomość tego, jak wygląda, ale hejt jeszcze nikomu nie pomógł.

Kiedy dorosłe osoby w internecie piszą tak obrzydliwe komentarze, dają przyzwolenie na pokazywanie dzieciakom, że wyzywanie osób otyłych jest czymś absolutnie normalnym - perorowała (całkiem słusznie) Godlewska. (...) To my pokazujemy im, gdzie jest linia przyzwoitości i człowieczeństwa. Dajmy żyć innym! To my jesteśmy kreatorami tego, jakie te dzieciaki będą w przyszłości.

Siostra Małgorzaty Godlewskiej ostro wzięła się za treningi: podobno w 13 dni schudła już 5 kilogramów i planuje zrzucić kolejne 8. Wyznaczyła sobie też cel: do lata wrócić do wymarzonej wagi 55 kilogramów. Przytyła tak bardzo, bo brała leki na depresję.

Nie będę ukrywała, że przechodziłam przez depresję i leki, które brałam, bardzo wpłynęły na mój apetyt. Gdy spojrzałam na siebie z drugiej strony, jako widz, na to, jak ja wyglądam, powiedziałam, że tak nie będzie - oznajmiła fanom.

Jak chudnie Godlewska? Postawiła na dużo warzyw i wody oraz ruch. Powiedziała na InstaStories, że właśnie... przebiegła 15 kilometrów. Niestety, jeszcze nie potrafi zrezygnować z napojów energetycznych...

Zrobiłam na bieżni 15 kilometrów, gdzie kiedyś to było nie do pomyślenia - pochwaliła się. Jestem z siebie bardzo dumna, codziennie robię większe kroki. Nie liczę kalorii, jem dużo warzyw, piję soki z cateringu, piję bardzo dużo wody, ale jeszcze mam problem, żeby odstawić zupełnie energetyki.

Swoje dietetyczne wyznania Esmeralda zakończyła apelem do krytykujących ją kobiet, by się "odp***doliły", a ona tymczasem pójdzie do sklepu po mleko do ulubionej kawki.

Trzymacie kciuki za Godlewską?

Esmeralda Godlewska na Instagramie (Instagram)

Źródło: Pudelek.pl


Źródło: NewsDiscoPolo.info