Dramat "Królowej Disco Polo" - szpital zamiast wakacji

Etna (46 l.), czyli "Królowa Disco Polo", Joanna Kaczanowska już miała wylecieć na upragnione wakacje. Niestety, plany zostały pokrzyżowane przez nieszczęśliwy wypadek! Co się stało?

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Dramat "Królowej Disco Polo" - szpital zamiast wakacji
Foto: InstagramJoanna Kaczanowska, czyli Etna już była myślami na wakacjach w Meksyku. "Królowa Disco Polo" przygotowywała się do wylotu bardzo długo. Pandemia dała się we znaki muzycznej branży, a najlepszym sposobem na regenerację psychiczną jest odpoczynek. Walizki były już spakowane, pobyt dawno opłacony, bilet wsadzony do torebki i wtedy wydarzył się nieszczęśliwy wypadek.

Etna miała wypadek - trafiła do szpitala

Joanna Kaczanowska jest aktywna fizyczne, a w dzieciństwie trenowała balet. Podczas spaceru niefortunnie upadła na nogę i okazało się, że noga złamała się w kilku miejscach. Nawet lekarz był zdziwiony!

Kontuzja pokrzyżowała urlop "Królowej Disco Polo"

Załamana artystka ubolewa nie tylko nad straconym urlopem, ale też nad rezygnacją z kolejnego projektu - kursu jogi na Bali. Okazuje się, że Etna chce w przyszłości być instruktorką jogi i pomagać innym rozciągać swoje ciało.

O pobycie w szpitalu i o swoim stanie zdrowia Etna poinformowała na swoim Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Etna (@etnamusicofficial)

Piosenkarka obecnie wypoczywa w domu w komfortowych warunkach. Na swoim Instagramie pokazała nogę w ortezie, jednocześnie promując catering dietetyczny.

Etna zapewnia, że powróci na scenę już w maju. Nie ma mowy o przesunięciu koncertów ze względu na rzeszę wiernych fanów. Wszyscy bowiem trzymają kciuki za zdrowie Joanny.

Kim jest Etna?

Wokalistka Etna, czyli Joanna Kaczanowska (z domu Kurnicka) to także kompozytorka tekstów i tancerka. Urodziła się 24 listopada 1975 w Białymstoku, uczęszczała do Liceum Muzycznego (klasa śpiewu i perkusji). Zadebiutowała płytą "Lawa" w 2002 roku. W 2003 otrzymała nagrodę publiczności na VIII Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Wokalistka po tym wydarzeniu lekko usunęła się w cień. Powróciła z drugą płytą "Strzelec" w 2008 roku, kolejne płyty wydała w 2011 roku ("Anioł") i "Rolnikowa" w 2017. Prowadzi program "Piosenka na życzenie" w Polo TV. Etna prowadzi Instagram pod nazwą @etnamusicofficial, obserwuje ją 40 tysięcy osób.

Źródło: Pomponik.pl


Źródło: NewsDiscoPolo.info