Disco Polo wcale nie zniknie z TVP! Kiedy transmisja Roztańczony PGE Narodowy?

"TVP nie wyraża zgody na dzielenie społeczeństwa przez pryzmat gustów muzycznych" - głosi oświadczenie stacji. To efekt głosów, że po zastąpieniu Jacka Kurskiego przez Mateusza Matyszkowicza na stanowisku prezesa TVP z anteny znikną gwiazdy disco polo. Tymczasem w październiku stacja pokaże retransmisję koncertu Roztańczony PGE Narodowy.

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Disco Polo wcale nie zniknie z TVP! Kiedy transmisja Roztańczony PGE Narodowy?
Foto: Materiały prasoweTo będzie szósta edycja "największej dyskoteki w Polsce", podczas której poza gwiazdami disco polo pojawią się też popularni wykonawcy związani ze sceną popową i hiphopową.

Roztańczony PGE Narodowy 2022 - kto wystąpi?

1 października na scenie PGE Narodowego w Warszawie wystąpią m.in. Smolasty, Piękni i Młodzi (z Magdą Narożną na czele), Akcent (liderem jest Zenek Martyniuk), Dawid Kwiatkowski, Boys, Daria Marx, Ronnie Ferrari, MiłyPan, Defis i Bogdan Borowski, Top Girls, Kubańczyk, Qbik, Discoboys, Andre, MGNG oraz Vibe House Club.

"Zrobimy takie show, jakiego jeszcze nie było" - zapowiadają Discoboys (przebój "Zarąbista blondi").

"To będzie magiczny koncert dla kilkudziesięciu tysięcy ludzi. Naprawdę warto" - dodają Top Girls.

Sporą niespodzianką są ogłoszenia gwiazd TikToka - Vibe House Club ("Pakuje walize") czy zamaskowanego Masnego Bena, stojącego na czele MGNG (kontynuacja Masno Gangu).

Ceny biletów zaczynają się od 109 złotych, a kończą na 600 złotych (wejściówki VIP).

"Rejestracja przez TVP koncertu Roztańczony Narodowy w dniu 1 października br. nastąpi w wyniku decyzji prezesa Mateusza Matyszkowicza podjętej 16 września. Audycja ta, zawierająca muzykę disco polo i pop, mieści się w zrównoważonej i różnorodnej ofercie programowej TVP, co stanowi podstawę misji publicznej i spotyka się z dużym zainteresowaniem widzów" - czytamy w komunikacie Centrum Informacji TVP opublikowanym przez Wirtualne Media.

Na razie nie wiadomo, kiedy stacja pokaże ten koncert. W ramach promocji wydarzenia w programie "Pytanie na śniadanie" pojawili się Radek Liszewski (Weekend), Emilia Sanecka (Daj To Głośniej) i Jerzy Szuj (Jorrgus), a w najbliższym weekend razem z zaproszonym kucharzem gotować będzie tam Danuta Martyniuk, żona Zenka Martyniuka.


Źródło: NewsDiscoPolo.info