Dawid Narożny z Pięknych i Młodych WYCIĄŁ eksmałżonkę z komunijnego zdjęcia córki!

Byli członkowie discopolowej trupy z uśmiechem na ustach kontynuują internetowy festiwal żenady. Internauci ponownie okazali się bezlitośni: "Zero klasy, parodię pan robi z pierwszej komunii córki"!

Dawid Narożny z Pięknych i Młodych WYCIĄŁ eksmałżonkę z komunijnego zdjęcia córki!
Piękni i Młodzi kontynuują wojnę na Instagramie (fot. Instagram, @madzia_pim, @dawidnarożny)Po kilku miesiącach internetowej absencji były skład discopolowego zespołu o przewrotnej nazwie Piękni i Młodzi ponownie wrócił na języki. Stało się tak za sprawą wyuzdanego biustonosza, którym wokalistka Magdalena Narożna postanowiła pochwalić się z okazji pierwszej komunii świętej swojej córki Gabrysi. Na opublikowanym przez nią na Instagramie zdjęciu zabrakło, rzecz jasna, ojca córki - należącego niegdyś do zespołu Dawida Narożnego. Eksmałżeństwo próbowało kontynuować wcześniej współpracę w ramach działalności koncertowej, jednak jak udowodniło nagranie wideo z pijackiej burdy sylwestrowej, w której brali udział, nie był to najlepszy pomysł.

Aby nie zostać w tyle, Narożny również umieścił zdjęcie z komunii świętej córki w swoich mediach społecznościowych. Nie zdołał jednak wynieść się ponad międzymałżeńskie waśnie i niezdarnie uciął fotografię w miejscu, gdzie stała akurat Magdalena Narożna, w konsekwencji wyrzucając z kadru też niemal połowę sylwetki Bogu ducha winnej Gabrysi.

Z moim serduszkiem podczas pierwszej komunii świętej. To tylko mały przedsmak, na dniach pokażemy Wam piękne zdjęcia z sesji. P.S. Wspólne również są - informacja tak dla tych wścibskich - podpisał zdjęcie sprzed ołtarza.

Fani Pięknych i Młodych w mig odnotowali, że ktoś majstrował przy "rodzinnej" pamiątce.

Właśnie chciałam zapytać, czy ujrzymy zdjęcie z obojgiem rodziców, czy mieli na tyle odwagi, aby piękną pamiątkę miała córka? Bo to nie chodzi o to, która połowa da więcej, tylko czy macie sami dla siebie tyle szacunku i odwagi, aby dobrze wychować dziecko.

Narożny odparł, że z żoną zdjęć pokazywać nie będzie, bo nie chce odwracać uwagi od ważnej dla jego córki chwili.

Proszę się nie martwić o moje wychowanie dziecka. Nie ujrzy pani takiego zdjęcia, gdyż jest to święto mojego dziecka. A nie jej obojga rodziców!

Zapewnienia nie powstrzymały jednak internautów, którzy i tak dali w sekcji komentarzy wyraz swojemu zniesmaczeniu wynikającemu z zaistniałej sytuacji.

Zero klasy, parodię z pierwszej komunii córki pan robi, a powinno być skromnie. Nie licytacja, kto i jak i kto piękny, a kto młody.

Niby dorośli, inteligentni, a takie głupoty robią.

Święto dziecka, które ma oboje rodziców. Przynajmniej w metryce, bo rzeczywistość jest inna i świadczy to o dojrzałości tychże rodziców i wychowaniu. Często tak bywa, że jak ktoś pojedzie do "miasta" i zacznie się ubierać w markowe rzeczy, to potem nie może sobie poradzić z podstawowymi zasadami życia normalnej rodziny.

Znalazło się też miejsce na kilka kąśliwych uwag odnośnie wyczucia "stylu" Magdaleny Narożnej.

Przynajmniej tatuś i ciocie wyglądają pięknie, elegancko, nie to, co mamusia - napisała jedna z internautek.

No masakra. Jak można się tak ubrać?! Chyba Magda nie ma w domu lustra - dodała od siebie kolejna użytkowniczka sieci.

Jak obstawiacie, kiedy ten jarmark się wreszcie skończy?

Dawid Narożny wyciął eksmałżonkę ze zdjęcia (fot. Instagram, @dawidnarozny)

Dawid Narożny wyciął eksmałżonkę ze zdjęcia (fot. Instagram, @dawidnarozny)

Dawid Narożny wyciął eksmałżonkę z komunijnego zdjęcia (fot. Instagram, @dawidnarozny)

Dawid Narożny wyciął eksmałżonkę z komunijnego zdjęcia (fot. Instagram, @dawidnarozny)

Magdalena Narożna z

Magdalena Narożna z "Pięknych i młodych" wywołała burzę w internecie (fot. Instagram, @madzia_pim)

pudelek.pl