Dawid Narożny z "Pięknych i Młodych" jest W CIĄŻY? "Nie robią z tego wielkiej tajemnicy"

Były mąż Magdaleny Narożnej i jego nowa ukochana już niedługo mają zostać rodzicami. Myślicie, że eksżona cieszy się jego szczęściem?

Dawid Narożny z "Pięknych i Młodych" jest W CIĄŻY? "Nie robią z tego wielkiej tajemnicy"
Dawid Narożny będzie miał dziecko! Co na to Magda? (Instagram, ONS)O discopolowym zespole Piękni i Młodzi zrobiło się głośno na początku tego roku, gdy między jego członkami doszło do najpoważniejszego konfliktu w ich dotychczasowej karierze. Magdalena i Dawid Narożni, bo o nich mowa, przez pół roku od ogłoszenia informacji o swoim rozwodzie dawali wspólnie występy, zapewniając, że świetnie się ze sobą dogadują. Za kulisami ich współpraca była jednak zdecydowanie bardziej burzliwa.

Apogeum konfliktu przypadło na początek stycznia, kiedy Narożna ogłosiła, że wyrzuca byłego męża z zespołu. Ten początkowo nie dawał za wygraną, prezentując publicznie całą serię dowodów na podejrzane zachowanie Magdaleny i jej nowego ukochanego.

Ostatecznie Narożny opuścił zespół i zaczyna solową karierę, ale nie poprawiło to relacji między byłymi małżonkami. Kiedy ostatnio ich córka Gabrysia szła do komunii, Dawid pokazał, co myśli o obecności byłej małżonki na uroczystości.

Wygląda jednak na to, że Dawid Narożny będzie teraz miał czym zająć głowę. Jak donosi bowiem serwis Plotek, nowa partnerka wokalisty spodziewa się dziecka!

Dawid i Asia spędzali na planie zdjęciowym praktycznie całe dnie, żeby wszystkiego osobiście przypilnować. Nie robili też wielkiej tajemnicy z tego, że Asia jest w ciąży - ujawnia informator serwisu. Pomagała bardzo aktywnie, widać po nich, że są bardzo zakochani i szczęśliwi. Dawid mówi, że chce, żeby jego córka miała rodzeństwo.

Radosna nowina musi być dla pary szczególnie emocjonująca, bo tajemnicza Joanna już raz była w ciąży, jednak straciła wtedy dziecko. Co gorsza, nawet to miało być wtedy kością niezgody pomiędzy Narożnym a jego byłą żoną.

Myślicie, że teraz relacje między Magdą a Dawidem ulegną jednak poprawie?

Pudelek.pl