Dawid Narożny wstrząśnięty. Spalono jego podobiznę na antenie radia VOX FM!

Dawid Narożny nie może uwierzyć w to, co stało się w studiu radia VOX FM. Na antenie gościli obecni członkowie zespołu „Piękni i młodzi” ( do którego niegdyś należał sam Dawid), którzy w pewnym momencie razem z prowadzącymi spalili maskę z podobizną Narożnego. Muzyk zapowiada kroki prawne.

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Dawid Narożny wstrząśnięty. Spalono jego podobiznę na antenie radia VOX FM!
Foto: YouTubeZespół "Piękni i młodzi" zyskał sławę dzięki udziałowi w muzycznym show "Must Be The Music. Tylko muzyka". Mimo że formacja nie wygrała programu, to jednak odniosła sukces dzięki zainteresowaniu publiki. 

Przypomnimy, że liderka zespołu Magdalena Narożna była prywatnie związana z Dawidem Narożnym. Para ma wspólne dziecko i razem występowała na scenie. Ich drogi w pewnym momencie jednak się rozeszły. 

W 2020 roku Magdalena poinformowała, że w zespole nie zobaczymy już jej eksmęża.

Maska z podobizną Dawida Narożnego spalona na antenie radia VOX FM

Teraz obecni członkowie zespołu "Piękni i młodzi" gościli w studiu radia VOX FM.  W pewnym momencie nawiązano do osoby Dawida Narożnego, wyciągnięto maskę z jego podobizną i podpalono... 

Poruszony muzyk nie rozumie, dlaczego jego osoba w tak karygodny sposób została potraktowana.

W programie padło wiele skandalicznych słów pod adresem Narożnego. Powiedziano nawet, że "palenie tego zdjęcia śmierdzi niczym opalany świniak".

Zdenerwowany cała sytuacją Dawid zapowiedział już podjęcie odpowiednich kroków prawnych. Muzyk ma nadzieję, że osoby z zespołu, jak i prowadzący radiowy program zostaną odpowiednio ukarani.

Pobicie w zespole "Piękni i młodzi"

Przypomnijmy, że to nie pierwszy taki skandal z udziałem zespołu "Piękni i młodzi". W sylwestrową noc 2019/2020 pomiędzy partnerką Dawida Narożnego (Joanną) a partnerem Magdaleny Narożnej (Krzysztofem), doszło do bójki, w wyniku której partnerka lidera zespołu Piękni i Młodzi trafiła do szpitala w Zakopanem z licznymi obrażeniami.  

Źródło zdjęć: Instagram

Źródło: Pomponik.pl


Źródło: NewsDiscoPolo.info