Dawid Narożny w rodzinnej sesji. W końcu pokazał syna!

Dawid Narożny, znany jeszcze do niedawna z występów z zespołem Piękni i Młodzi, pokazał zdjęcie ze swoją nową partnerką i dziećmi.

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Dawid Narożny w rodzinnej sesji. W końcu pokazał syna!
Foto: InstagramPrzypomnijmy, że początkowo zespół Piękni i Młodzi tworzyli małżonkowie Magdalena Dawid Narożny oraz Daniel Wilczewski.

Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają córkę Gabrielę

Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów.

Głośno zrobiło się o nich na początku ubiegłego roku. 2 stycznia (dwa dni po koncercie grupy podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem) doszło do sprzeczki między obiema parami. W jej efekcie do szpitala trafiła nowa ukochana Dawida Narożnego, a sam wokalista pożegnał się z zespołem.

W połowie 2020 roku wokalista zdradził, że spodziewają się dziecka. Mały Marcel urodził się na początku listopada. Niedługo później na InstaStories wokalisty pojawiło się zdjęcie podpisane po prostu "Taki piękny wtorek". Na fotografii można jednak zobaczyć napis "Urząd Stanu Cywilnego". 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Dawid Narożny (@dawidnarozny)

Teraz na profilu Narożnego opublikowane zostały zdjęcia z rodzinnej sesji z partnerką, córką i synem. "Małe Szczęścia" - podpisał zwięźle. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Dawid Narożny (@dawidnarozny)


Źródło: NewsDiscoPolo.info