Dawid Narożny opublikował nagranie z córką. Wykonali utwór "Shallow"

Dawid Narożny pokazał nagranie ze swoją 10-letnią córką. Wspólnie zaśpiewali wielki przebój "Shallow". Jak poradzili sobie z wymagającym repertuarem?

Promuj najlepszy portal o muzyce Disco Polo! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze. Sklep z suplementami diety
Dawid Narożny opublikował nagranie z córką. Wykonali utwór "Shallow"
Foto: YouTubePochodząca z Łomży formacja Piękni i Młodzi w krótkim czasie stała się jedną z największych gwiazd na scenie disco polo. Szeroka publiczność poznała trio dzięki siódmej edycji show "Must Be The Music" w Polsacie (2014). Grupa jako pierwszy przedstawiciel disco polo dotarła wówczas do finału.

Początkowo zespół Piękni i Młodzi tworzyli małżonkowie Magdalena i Dawid Narożny oraz Daniel Wilczewski.

Do najbardziej znanych utworów grupy należą piosenki "Ona jest taka cudowna" (ponad 83 mln odsłon), "Kocham się w tobie" (62 mln), "Niewiara" (57 mln), "Tak już bez ciebie" (52 mln), "Chciałabym spać z tobą" (43 mln) i "Jedno słowo" (32 mln).

Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają 10-letnią obecnie córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów.

Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie. Obecnie zamiast Narożnego u boku jego byłej żony i Daniela Wilczewskiego występuje wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku Daniel Biczak.

Dawid Narożny rozpoczął wówczas solową karierę. Na własne konto zadebiutował utworem "Nosiłem kwiaty ci". Przy powstaniu nagrania pomagał wokaliście Adam Konkol, lider grupy Łzy, który tworzy również dla gwiazd disco polo (m.in. Boys, Exaited, Top Girls, Etna, Czadoman, Power Play).

Kolejne piosenki - "Prezent" i "Pasujemy do siebie" - zanotowały po kilkaset tysięcy odtworzeń. "Zrobię z ciebie pannę młodą" nagrany z Endrju ma ponad 1,5 mln. Po świątecznej piosence "Płatki śniegu lecą w dół (Magia Świąt)" i serii coverów (m.in. "Każdy swoje 10 minut ma" Seweryna Krajewskiego) przyszedł czas na nowy autorski numer "Pokochaj mnie".

Dawid Narożny nie zamierza zwalniać tempa - do współpracy zaprosił swoją córkę. Najpierw przygotowali akustyczny miks dwóch przebojów grupy Piękni i Młodzi: "Ona jest taka cudowna" i "Niewiara", a następnie na warsztat wzięli wielki przebój z filmu "Narodziny gwiazdy". W oryginale piosenkę wykonują Lady Gaga i Bradley Cooper

Internauci w komentarzach stwierdzili, że Gabi odziedziczyła talent po tacie. "Słucham już nie wiem który raz pod rząd i proszę o więcej Twoich wykonań z Gabi, bo świetnie się Was słucha i ogląda", "Wasza naturalność bije wszystkich na głowę... to jest piękne. Super, po prostu cudnie", "Córka ma piękny głos, dajecie czadu" - pisali.


Źródło: NewsDiscoPolo.info