Danuta Martyniuk w "Pytaniu na śniadanie" Schudła?

Danuta Martyniuk zrobiła prawdziwą furorę, pojawiając się w zeszłym tygodniu na gali "Osobowości i Sukcesy 2022". Teraz ukochana "króla disco polo" opowiedziała o przebytej metamorfozie i walce z nadprogramowymi kilogramami w śniadaniówce TVP.

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Danuta Martyniuk w "Pytaniu na śniadanie" Schudła?
Danuta Martyniuk gościła wOstatnimi czasy media rozpisywały się o Zenonie Danucie Martyniukach tylko w kontekście wybryków ich krnąbrnego syna Daniela. Niesforny pierworodny pary jeszcze niedawno był ulubieńcem kolorowej prasy, która niemal codziennie donosiła o jego nowych wybrykach. Mówiło się, że zachowanie Daniela odbiło się nawet na relacji małżeńskiej Danuty i Zenona.

Podobno cała sprawa z synem tak bardzo stresowała ukochaną "króla dico polo", że ta musiała sięgać po antydepresanty. Wydaje się jednak, że najgorszy czas para ma już za sobą i wszystko zdążyło wrócić do normy, o czym świadczyć ma między innymi powrót Martyniuków na celebryckie ścianki.

W zeszłym tygodniu Danuta Martyniuk razem z Zenonem pojawili się na gali "Osobowości i Sukcesy 2022". Było to ich pierwsze wspólne publiczne wyjście od kilku miesięcy. Ukochana muzyka, pojawiając się na evencie, zrobiła prawdziwą furorę. Wszystko za sprawą nowej, szczuplejszej sylwetki. W sieci momentalnie zaroiło się od komentarzy zaskoczonych internautów, którzy byli pod wrażeniem wyglądu Martyniukowej.

Teraz sama zainteresowana postanowiła zabrać głos. Danuta pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie", gdzie pochwaliła się m.in. wnętrzem domu w Białymstoku. Przy okazji wspomniała także o diecie, dzięki której schudła 15 kilogramów.

Czytając książkę, potrafiłam trzy czekolady zjeść (...). Od listopada, to był koniec października, schudłam 15 kilogramów wyznała na antenie TVP.

Żona Zenona nie kryje, że głównym powodem jej metamorfozy miały być niepochlebne komentarze na jej temat, jakie ukazywały się w sieci.

Komentarze były bardzo niepochlebne na mój temat..., że wyglądam jak mama Zenka, coś takiego. Postanowiłam, że przejdę metamorfozę i chyba się udało - ogłosiła z dumą.

Jaką dietę wybrała Danuta? Okazuje się, że lubująca się w drogich ciuszkach 55-latka zrezygnowała przede wszystkim ze słodyczy jasnego pieczywa.

Ograniczyłam jedzenie (...), odstawiłam ziemniaki, pieczywo tylko ciemne, a przede wszystkim słodycze. Ja potrafiłam zjeść naprawdę masę słodyczy. Ciasta, czekolady... to było u mnie na porządku dziennym, że pochłaniałam to po prostu mówi.

Mama Daniela zwiększyła też aktywność fizyczną.

Przypomniałam sobie kiedyś, jak dojeżdżałam do pracy z Bielska Podlaskiego (...), to ja potrafiłam zrobić jeszcze kilka ćwiczeń w domu i miałam czas na to (...)Także postawiłam na takie ćwiczenia z internetu, na brzuch. Okazało się, że metamorfoza spodobała się również Zenkowi. "Mówi, że super, że schudłam, że dobrze wyglądam" - dodała dumna z siebie Danuta.

Jesteście pod wrażeniem jej metamorfozy?

Źródło: Pudelek.pl


Źródło: NewsDiscoPolo.info