Daniel Martyniuk wyjechał z Polski

Co się dzieje z Danielem Martyniukiem? Czyżby wreszcie skutecznie zaczął stronić od skandali i skupił się na pracy? Wiele na to wskazuje. Wygląda na to, że syn króla disco-polo wyjechał z Polski i wreszcie zaczął pracę w zawodzie. To dla niektórych może być niemałą sensacją, bowiem część osób wcale nie wierzyła, że Daniel się ustatkuje.

LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
Daniel Martyniuk wyjechał z Polski
Foto: InstagramDaniel Martyniuk od lat jest bohaterem szeroko opisywanych w mediach skandali. Ma na koncie zatargi z policją i głośny konflikt z matką jego córki oraz jej rodzicami. 

Zenon i Danuta Martyniukowie zapewne nie są dumni z poczynań jedynego syna. A przecież mocno starali się, by zapewnić mu najlepszy możliwy start. Wierzyli, że ich dziecko spoważnieje, ustatkuje się. 

Czyżby wreszcie ich pragnienia zaczęły się spełniać? Daniel w końcu nieco się uspokoił i zaczął wieść spokojniejszy żywot? Niewykluczone, bowiem nie słychać o jego wybrykach... 

W zamian młody Martyniuk podzielił się na Instagramie romantyczną fotką łąki przy zachodzie słońca oraz zdjęciem swojej córeczki. A teraz opublikował fotografię wykonaną na łodzi w niemieckim porcie. Ze zdjęcia uśmiecha się sam Daniel w okularach przeciwsłonecznych, a w tle widać spokojną wodę. Wieść niesie, że syn króla disco-polo "wziął się za robotę"...

Źródło: Pomponik.pl


Źródło: NewsDiscoPolo.info