"Błyskotliwy" Daniel Martyniuk drwi z wyglądu Eweliny z Russocic: "GDZIE JA MIAŁEM OCZY?"

Celebryta wrzucił prywatne zdjęcie byłej żony, po czym szybko je usunął. Klasa?

"Błyskotliwy" Daniel Martyniuk drwi z wyglądu Eweliny z Russocic: "GDZIE JA MIAŁEM OCZY?"
Foto: Daniel Martyniuk / Źródło: FacebookOd kilku dni tabloidy żyją kolejnym rozdziałem medialnej telenoweli z udziałem Daniela Martyniuka. W poniedziałek niepokorny syn gwiazdora disco polo pojawił się na rozprawie rozwodowej z Eweliną z Russocic. Podczas wizyty w białostockim sądzie towarzyszyła mu mama, Danuta "pozamykajcie te mordy" Martyniuk. Żona Zenka racząc się papierosowym dymem, wyjątkowo chętnie gawędziła z dziennikarzami, przy okazji dostarczając mediom kolejnych sensacyjnych szczegółów ze swojego życia rodzinnego.

Chociaż jeszcze niedawno Danuta Martyniuk publicznie zapewniała o sympatii do byłej już synowej, w dniu rozwodu syna nie przebierała w słowach - nazwała ją na przykład zas*aną g*wniarą, która razem z mamusią próbowała "załapać się na kasę Zenka". Podzieliła się również ze światem serią wiadomości, które wymieniła z Eweliną z Russocic. W SMS-ach kobieta przyznała, że przez wszystkie wyrządzone jej krzywdy obecnie darzy już Daniela jedynie nienawiścią. Zapowiedziała również, że zamierza zmienić nazwisko, aby raz na zawsze pozbyć się młodego Martyniuka ze swojego życia.

Swoje trzy grosze do publicznego oczerniania byłej ukochanej musiał rzecz jasna dorzucić również Daniel. Niczym prawdziwy dżentelmen nazwał ją więc "dziewczyną z wioski", która "złapała go na dziecko".

Wygląda na to, że wygłoszona przed białostockim sądem nienawistna tyrada pod adresem Eweliny nie zaspokoiła u Daniela żądzy zemsty. W czwartek za pośrednictwem Instagrama postanowił więc po raz kolejny uderzyć w matkę swojego dziecka w szczególnie "wyrafinowanym" stylu - drwiąc z jej wyglądu...

"Paris Hilton", gdzie ja miałem oczy hmm... - pytał sam siebie pod publikując fotografię byłej żony - I faktycznie coś z tymi końmi jest wspólnego... "Uśmiech" - dodał błyskotliwie.

Co ciekawe, zdjęcie szybko zniknęło z Instagrama Daniela. Myślicie, że zreflektował się, że tym razem przesadził?

Daniel Martyniuk drwi z wyglądu Eweliny z Russocic (Instagram)

Pudelek.pl