Zenek Martyniuk wpadł w furię! Upokorzyli jego rodzinę

0
407
Zenek Martyniuk wpadł w furię! Upokorzyli jego rodzinę
Zenek Martyniuk wpadł w furię! Upokorzyli jego rodzinę

Zenek Martyniuk wpadł w prawdziwą furię! Jego rodzina została publicznie upokorzona. Z takiej strony nie znaliśmy jeszcze spokojnego piosenkarza. Gwiazdor nie ma zamiaru wybaczyć szkalowania najbliższych mu osób.

Martyniuk jest najpopularniejszym muzykiem disco polo. Jego hity takie jak: Przez Twe Oczy Zielone, Przekorny Los, Królowa Nocy znają wszyscy. Jednak sława ciągnie za sobą również konsekwencje. Jedna z lokalnych gazet oskarżyła syna Zenka Martyniuka o to, że został zatrzymany przez policję i posiadał przy sobie narkotyki.

– Po godzinie 22 musieliśmy interweniować w jednym z domów, bo 28-latek zachowywał się niewłaściwie w miejscu zamieszkania swojej dziewczyny – powiedział policjant Mateusz Latuszewski.

Syn Zenka niesłusznie posądzony o złamanie prawa

Polskie media poinformowały, że owym 28-latkiem jest syn Zenka Martyniuka z uwagi to, że miał być on synem gwiazdora disco-polo i na wymowny tytuł artykułu „Ojciec lubi oczy zielone, a syn marihuanę”. Mężczyzna miał usłyszeć zarzut posiadania środków odurzających, za co ma mu grozić rok więzienia.

Problem jednak w tym, że Daniel Martyniuk został ofiarą w tej całej sprawie, a jego dobre imię i rodziny Zenka Martyniuka zostało zszargane. Lokalna policja potwierdziła, że zatrzymanym mężczyzną nie był syn Zenka.

Syn Martyniuka zaprzeczył całej sprawie na Facebooku. Młody mężczyzna wydał oficjalne oświadczenie, które dementuje wszelkie plotki związane z jego zatrzymaniem. Ojciec również nie został dłużny.

-Chciałbym zdementować plotki, dotyczące mojego rzekomego zatrzymania przez policję. Chciałbym powiedzieć, że takie coś nigdy nie miało miejsca osoby, które to wymyśliły odpowiedzą za to, sprawa zostanie skierowana do sądu. Proszę także, aby nikt nie nękał mojej dziewczyny Eweliny Golczyńskiej gdyż nic z tych rzeczy nie jest prawda – napisał Daniel Martyniuk.

Zenon Martyniuk wpadł w furię

W związku z tymi informacjami, rodzina Zenka przeżywa prawdziwy szturm ze strony mediów. Gwiazdor wpadł w prawdziwą furię i zapowiedział, że pozwie winnych zszargania opinii jego rodziny, która musi się przez tę sensację mierzyć z publicznym upokorzeniem. Zenek twardo walczy o swoją rodzinę, nic dziwnego, że zabrał głos w sprawie, którą żyje cała Polska. Jego słowa są jednoznaczne.

– Ile pan zna gwiazdorów disco polo? Jak będzie wiadomo, że to o mnie albo o moim synu, to się odniosę, a póki co: bez komentarza – wykrzyczał Zenon Martyniuk, czym ostatecznie zakończył rozmowę.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here