Żegnamy lato w rytmie największych hitów dance! Przed nami XVII Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie!

0
168
Żegnamy lato w rytmie największych hitów dance! Przed nami XVII Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie!

W czwartek, 27 sierpnia 2015 r. na Stadionie w Iłowie odbędzie się wyjątkowa impreza kończąca gorące lato. Na scenie pojawią się same gwiazdy zatem temperatura tego wieczora będzie nie mniejsza niż podczas największych upałów tego lata! Tego dnia to w Iłowie będzie biło muzyczne serce Polski. Na scenie wystąpią polskie i zagraniczne gwiazdy muzyki tanecznej, a wśród nich m.in. Ace Of Base, Mig, Weekend, Classic, After Party, Akcent i inni. Tego dnia swój jubileuszowy koncert z okazji 25-lecia działalności muzycznej zagra także zespół Boys.

Dla mnie osobiście to wydarzenie szczególne z dwóch powodów. Po pierwsze dlatego, że to po prostu dobra impreza, a po drugie dlatego że sam pochodzę właśnie z Iłowa” – mówi Robert Klatt, jeden z organizatorów XVIII Wielkiego Pożegnania Lata w Iłowie i lider zespołu Classic. „Trudno nie zauważyć tego jaką popularnością cieszy się muzyka dance w Polsce. Co roku w Iłowie bawi się kilkanaście tysięcy osób. Spotkamy tu zarówno fanów, którzy pamiętają pierwsze koncerty muzyki dance, jak i tych, którzy zainteresowali się nią dopiero niedawno. Oprócz muzyków dance Iłów przez lata gościł legendy polskiej sceny estradowej. W końcu to 18 lat historii niezwykle popularnej w naszym kraju muzyki!– dodaje Klatt.

Muzyka taneczna pojawiła się w Polsce w latach osiemdziesiątych i z biegiem czasu ewoluowała pod wpływem nurtu pop lansowanego przez zagraniczne gwiazdy. Obecnie na stałe zagościła w klubach i na dyskotekach, a hity dance uznawane są za muzykę łączącą pokolenia. Po pełnym wspaniałych imprez wakacyjnym sezonie, stałym punktem na imprezowej mapie tysięcy fanów w Polsce od lat jest Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie”.

Żegnamy lato w rytmie największych hitów dance! Przed nami XVII Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie!
Żegnamy lato w rytmie największych hitów dance! Przed nami XVII Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie!

Przez 18 lat na koncertowej scenie w Iłowie wspólnie z fanami lato żegnały setki polskich

i światowych gwiazd, wśród których wystarczy wymienić m.in. takie ikony jak: Bad Boys Blue, Smokie, Boney M., Francesco Napoli, No Mercy, Mr. President, Kombi, Bajm, Zbigniew Wodecki, Jacek Stachursky, Skaner i wielu innych . Międzynarodowych akcentów nie zabraknie i w tym roku – zagranicznymi gwiazdami zakończenia lata 2015 będzie zespół Ace of Base.

Na scenie nie zabranie też największych gwiazdy polskiej sceny dance. Wystąpią m.in. Boys, MIG, Akcent, Power Play, Classic, After Party, M. Jay, Milano, Czadoman, DBomb, Weekend, Spontan.

Tego dnia organizatorzy przygotowali dla fanów dodatkowe udogodnienia – osoby spragnione relaksu będą mogły wypoczywać w specjalnej strefie chillout od Nju Mobile.

Bilety na XVIII Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie można kupić na ebilet.pl:

  • Bilet wstępu w przedsprzedaży: 20 zł
  • Bilet VIP w cenie 200 zł
  • Bilet wstępu w dniu koncertu: 30 zł

Działają także lokalne punkty sprzedaży biletów:

  • Iłów, Sam spożywczy, Rynek Staromiejski 21
  • Łowicz – Solarium ul Krakowska 16
  • Sochaczew – Solarium ul. Polna 11A

Organizatorami XVIII Wielkie Pożegnania Lata w Iłowie jest firma World Media, a współorganizatorem Urząd Gminy Iłów. Patroni medialni: Polo TV, Radio VOX, WP, Super Express, Radio Sochaczew, oraz Radio Victoria.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here