„Zaproś Mikołaja” – świąteczna akcja Radia WAWA

0
363
„Zaproś Mikołaja” - świąteczna akcja Radia WAWA
„Zaproś Mikołaja” - świąteczna akcja Radia WAWA

Radio WAWA wprowadza swoich słuchaczy w świąteczny nastrój, umożliwiając im zaproszenie Świętego Mikołaja w najbardziej nietypowe miejsce. Rok temu Mikołaj Radia WAWA odwiedził m.in. szpitalny odział ratunkowy, warsztat samochodowy, drukarnię, fryzjera i chińską restaurację.

Nowa zabawa wystartowała na antenie stacji dzisiaj i potrwa do 22 grudnia.

Mikołaj Radia WAWA nie boi się żadnych wyzwań i przyjedzie w każde, nawet najbardziej zwariowane miejsce – pod warunkiem, że zostanie do tego odpowiednio przekonany. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy wypełnić zgłoszenie na stronie www.radiowawa.pl i podać uzasadnienie, które przekona redakcję Radia WAWA do wysłania Mikołaja pod wskazany adres.

Autorzy najciekawszych, najbardziej intrygujących lub najzabawniejszych zgłoszeń mają szansę zostać finalistą jednego z dwudziestu wejść konkursowych (odbywających się w dniach od 11 do 22 grudnia). Wytypowany finalista musi odebrać telefon od prowadzącego program w Radiu WAWA i przekonać go do swojej propozycji. Zwycięzcy konkursu otrzymają m.in. 500 zł na świąteczne zakupy, ekspres do kawy, zapas kawy na święta oraz inne prezenty od Radia WAWA.

W rolę Świętego Mikołaja wcielają się osobiście dziennikarze Radia WAWA – Monika Król i Piotr Jachim.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here