Zapracowany Sławomir nie odpoczywa. Kiedy wybierze się na urlop?

0
321
Zapracowany Sławomir nie odpoczywa. Kiedy wybierze się na urlop
Zapracowany Sławomir nie odpoczywa. Kiedy wybierze się na urlop / Foto: YouTube

Znany z wielkiego przeboju „Miłość w Zakopanem” Sławomir nie zwalnia tempa – kalendarz koncertowy na najbliższe miesiące jest wyładowany, poza prowadzeniem „Big Music Quiz” w TVP pojawia się też co chwilę na imprezach konkurencyjnych stacji.

Jako „gwiazda rock polo” o pseudonimie Sławomir zadebiutował w Dzień Kobiet 2014 r. To wtedy premierę miał utwór „Megiera”, a Sławomir Zapałapokazał swoje nowy wizerunek – charakterystyczny wąs, zaczeska na głowie czy bujne owłosienie na klacie, Volkswagen Golf 3, a także powiedzonka „Cześć tu Sławomir” i „czuć piniądz”.

U jego boku pojawiła się też od razu żona Kajra(studiująca o rok wyżej na PWST Magdalena Kajrowiczznana z seriali „M jak miłość”, „Na krawędzi” i „Chichot losu”).

Największą popularność przyniósł im przebój „Miłość w Zakopanem”, który przekroczył już ponad 150 mln odsłon. Klip został opublikowany 23 kwietnia 2017 r. W rankingu najpopularniejszych polskich teledysków przegrywa już tylko z dziecięcymi „Kaczuszkami” (ponad 158 mln).

„Miłość w Zakopanem” pochodzi z debiutanckiego albumu „The Greatest Hits”, który zawiera również m.in. piosenki „Megiera”, „Ni mom hektara”, „Aneta” (z grupą VOX) i najnowszy przebój „Ty mała znów zarosłaś”. Płyta właśnie pokryła się platyną.

Sławomir w rozmowie z serwisem przeAmbitni.pl zdradził, że jest teraz tak zapracowany, że na najbliższe wakacje z żoną wybierze się… dopiero w styczniu.

„Jak masz taką liczbę imprez, to nie jesteś w stanie innych rzeczy robić. Nie patrzę w kalendarz za daleko, tylko na parę dni do przodu, żebym się nie denerwował” – powiedział.

„Po drodze mamy jeszcze spektakle do zagrania” – doje Kajra.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here