NewsDiscoPolo.info
Najlepszy portal o muzyce Disco Polo

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Zadziwiające doniesienia! Zenek Martyniuk nie może ochrzcić wnuczki?

"Wnuczka Martyniuka nie będzie mieć chrztu" - ogłasza "Super Express" w najnowszym wydaniu. Czy to prawda? A jeśli tak, to co stoi na przeszkodzie?

- Reklama -

0 137

- Reklama -

Od jakiegoś czasu nie ma niemalże dnia bez nowych doniesień na temat życia rodzinnego „króla disco polo”. A wszystko zaczęło się, gdy na początku roku media obiegła wieść o awanturze, która miała wywiązać się pomiędzy Danielem a jego wówczas ciężarną żoną. Wezwana do zdarzenia policja znalazła u syna Martyniuka marihuanę.

Później Daniel zabierał głos na temat całej sytuacji oraz Eweliny, której nie szczędził gorzkich słów. Oberwało się również teściowej.

W lutym, kiedy na świat przyszła mała Laura, wydawało się, że między synem gwiazdora a jego małżonką zaczyna się układać. Daniel odwiedził Ewelinę i córeczkę w szpitalu. Opowiadał, że on i ukochana sporo sobie wyjaśnili, lecz od razu sugerował, że między nim a matką dziewczyny dobrze wcale nie jest.

I właśnie to może być teraz źródłem problemów. Jak przekonuje „Super Express”, jeśli Daniel nie pogodzi się z teściową, zaplanowany na Wielkanoc chrzest Laury może stanąć pod znakiem zapytania.

„W naszym kościele przed sakramentem chrztu wymagana jest spowiedź rodziców dziecka i rodziców chrzestnych. Ksiądz poświadcza to na specjalnej kartce. To ważny moment dla rodzinyi dobrze jest, kiedy panuje zgoda” – mówi tabloidowi kościelny z parafii w Russocicach, gdzie mieszka Ewelina.

Cała nadzieja ponoć w żonie Zenona Martyniuka. „Osobą, która może wszystkich pogodzić, jest Danuta Martyniuk, bo Zenek ciągle koncertuje, nawet wnuczki dobrze nie poznał” – opowiadają sąsiedzi Martyniuków.

Jednak może pojawić się jeszcze jeden kłopot. Niewykluczone, że w rodzinie dojdzie do rozwodu! „Podobno Daniel złożył pozew rozwodowy. Tak chwali się znajomym. Zastanawia się też nad wyprowadzką z Polski, bo – mówiąc delikatnie – stracił wiarę w rodaków” – mówił nasz informator.

Oceń wpis

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Zobacz również:  Zenon Martyniuk szczęśliwy! "Syn wrócił do domu"
Źródło Pomponik.pl

Jeśli lubisz muzykę disco polo to nie możesz przegapić żadnej informacji.

Może ci się spodobać również

loading...
TELEDYSK TYGODNIA

Tomasz Niecik - Gdzie ci herosi

Zostaw swój komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.